Advert
Advert
Advert

BOĞAZİÇİ’NE EĞİTİM ALANI İÇİN BAĞIŞ…

BOĞAZİÇİ’NE EĞİTİM ALANI İÇİN BAĞIŞ…
Bu içerik 2002 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

İlçemizin önemli turizm bölgeleri arasında yer alan Boğaziçi Mahallesi’nde ilkokul, ortaokul ve lise binası yapılmak üzere hayırseverler tarafından yaklaşık 8 dönümlük arsa bağışlandı…

Boğaziçi mahallesinde ilk etapta İlkokul ve ortaokul binası yapılması ve daha sonra ise bir lisenin mahalleye kazandırılması amacıyla 30’ün üzerinde hissedarı bulunan bir arsa Milas İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağışlandı.

Boğaziçi mahalle merkezinde yer alan yaklaşık 8 dönüm imarlı arsada yapılması planlanan okul binası için sponsorlarının hazır olduğunu ifade eden Boğaziçi Mahalle Muhtarı İbrahim Köksal, “mahallemizde 30 hissedarı bulunan bir arsa hissedarlar tarafından okul yapılması için bağışlandı. Yaklaşık 8 dönüm olan arsamızda ilk etapta ilkokul ve ortaokul yaptırmayı daha sonra ise inşallah bir lise binası kazandırmayı amaçlıyoruz. Okul binaları için de sponsorlarımız hazır. İlk yapılacak olan binamızın 20 derslikli olması planlanıyor. Acil ihtiyacımız olan ilkokul sorunumuz inanıyoruz ki kısa sürede çözülecek. Arsa bağışında bulunan ve katkı sağlayan herkese teşekkür ediyoruz” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Sami Tartan     0000-00-00 Ibrahim beyciğim sizi candan kutluyorum bu konuda ben de size destek olacağim. Çaluşmalrinizin başarili geçmesi en büyük arzum. En yskin zamanda görüşmek üzere sevgiler selamlar güzel Köln'den efendim.
Gülay KASACI     0000-00-00 İdealist Milli Eğitim Müdürümüz,Kaymakamımız ve çalıskan Muhtarımiz ,değerli öğremenlerimize ve de katkısı olan herkese çok teşekkürler