Advert
Advert
Advert

TEMPOOO GYM HİZMETE AÇILDI…

TEMPOOO GYM HİZMETE AÇILDI…
Bu içerik 10026 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Bir süre önce ilçemizde hizmet vermeye başlayan TEMPOOO GYM tarafından sezon açılış etkinliği düzenlendi… Çeşitli dans gösterileri ile renklenen etkinliğe siyasi parti temsilcileri, mahalle muhtarları ve çok sayıda vatandaş katıldı…

Müştakbey Caddesi’nde yer alan Suudi Özkan İş Merkezi ikinci katında yaklaşık 6 ay önce Onur İnceoğlu, Ragıp Bakır ve Selim Güllüce’nin ortaklığında hizmete sunulan TEMPOOO GYM’nin sezon açılışı 2 Aralık Cuma günü saat 18’de gerçekleştirildi.

Açılış öncesinde Milas Şehir Parkı’nda saat 17’de Latin dans gösterisi, spinbike gösterisi, international fitnesss DJ, kaya adamlar gösterisi, hayalet team gösterisi, ateş gösterisi yapıldı.

Vatandaşların ilgi ve beğeniyle izledikleri gösterilerin ardından TEMPOOO GYM’nin açılışı gerçekleştirildi. İş adamı Sudi Özkan tarafından açılış kurdelesi kesilen işletmenin etkinliğine AKP Milas İlçe Başkanı Levent Akyer, CHP Milas İlçe Başkanı Suat Özcan, mahalle muhtarları ve vatandaşlar katıldı.

Hamile pilatesi Latin dansları kursu…

İnceoğlu, Bakır ve Güllüce tarafından ilçemizde hizmete sunulan TEMPOOO GYM’de üyelerin fitnessin dışında zumba, pilates, yoga, spinning ve crunch gibi egzersiz seanslarından da ekstra ücret ödemeden yararlandığı belirtildi. Hamile pilatesi ve latin dansları kursları da verilen TEMPOOO GYM’de en kısa zamanda spa bölümünün de hizmete açılacağı ifade edildi.

Fitnessa daha çok eğlence katıp üyelerinin daha iyi vakit geçirebilmesi sağlanan işletmede 6 Beden Eğitimi Yüksekokulu’ndan mezun antrenör görev yapıyor. Salon sabah 8 ile gece 24 saatleri arasında hizmet veriyor.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500