Advert
Advert
Advert

BİLGİLENDİRMELER DEVAM EDİYOR…

BİLGİLENDİRMELER DEVAM EDİYOR…
Bu içerik 1098 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Muğla Büyükşehir Belediyesi tarafından ilçemizdeki muhtarlara yönelik başlatılan bilgilendirme toplantıları devam ediyor…

Muğla Büyükşehir Belediyesi tarafından ilçemiz muhtarlarına yönelik ilki geçtiğimiz hafta Salı günü Aşkıdil Akarca Sahnesi’nde gerçekleştirilen “Muhtarlar Bilgilendirme Toplantısı”nın ikinci bölümü dün aynı yerde düzenlendi. Toplantıya CHP Milas İlçe Başkanı Suat Özcan, Milas Belediye Başkan Yardımcıları Zeynep Mat, Faik Karagöz, Milas Ziraat Odası Başkanı İsmail Atıcı, Muğla Büyükşehir Belediyesi’nde görev yapan birim amirleri, Milas Belediyesi yöneticileri, mahalle muhtarları katıldı.

Toplantı kapsamında salonda bulunanlara, ilçemizde büyükşehir tarafından yapılan ve devam etmekte olan çalışmalar ile yapılması planlanan çalışmalar hakkında Muğla Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon Daire Başkanı Baki Ülgen, Muğla Büyükşehir Belediyesi Tarımsal Hizmetler Daire Başkanı Salih Tufan, Muğla Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü Abone İşleri Daire Başkanı Funda Kuş, Elektrik, Makine ve Malzeme İkmal Dairesi Başkanı Ali Tekkaya, MUSKİ Genel Müdür Yardımcısı Cem Yaşar, MUSKİ Su ve Kanal İşletme Dairesi Başkanı Ayhan Türkoğlu bilgiler aktarıldı. Yapılan bilgilendirmelerin ardından daire başkanları muhtarlardan gelen soruları yanıtladılar.

Geçtiğimiz haftaki toplantı ise Muğla Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Şube Müdürü Taner Yiğit, Sağlık ve Sosyal Hizmetler Daire Başkanı Hacı Koç, Fen İşleri Dairesi Başkanı Hida Kılıç ve Ulaşım Daire Başkanı Alper Kolukısa’ın katılımıyla gerçekleştirilmişti.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500