Advert
Advert
Advert

MİFAD DANS EKİBİ İLÇEMİZİ TEMSİL EDECEK…

MİFAD DANS EKİBİ İLÇEMİZİ TEMSİL EDECEK…
Bu içerik 1783 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

2017 yılı içinde ülkemizde yapılacak dans yarışmasında ilçemizi temsil edecek olan Milas Folklor Araştırma Derneği (MİFAD) dans ekibi çalışmalarını sürdürüyor…

Dans Eğitmeni Oğuzhan Bursalı ve Jimnastik Eğitmeni Berrin Taygar eşliğinde Milas Spor Salonu’nda haftanın 3 günü çalışmalarını sürdüren MİFAD dans ekibi katılacakları dans yarışmasında ilçemizi en iyi şekilde temsil etmek istiyor.

Kurulduğu yıldan bu yana yaptıkları çalışmalarla adından söz ettiren ve Milas’ı yurt içi ve yurt dışındaki yarışmalarda folklar gösteri ekibi ile temsil eden MİFAD’ta geçtiğimiz aylar içinde başkanlık el değiştirmiş ve yıllardır MİFAD Dernek Başkanlığını başarıyla sürdüren Emrah Mergen görevini Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğretmeni Mustafa Emekli’ye devretmişti.

Hedef Milas’ı en iyi şekilde temsil etmek…

Yeni yıl içerisinde yapılacak olan dans yarışmasında ilçemizi temsil edecek olan MİFAD dans ekibi geçtiğimiz hafta içinde Milas Spor Salonu’nda bir prova gerçekleştirdi. Dans ekibinde yer alan MİFAD ekibinin aile bireylerinin de izledikleri provada özellikle minik dansçılarımız sevimli hareketleriyle en zor figürleri başarıyla yaparak göz doldurdular.

MİFAD Dans Ekibi Eğitmeni Oğuzhan Bursalı’nın verdiği komutları başarıyla yerine getiren minik dansçılar Dans Ekibinin renkli isimleri olarak olumlu puan toplamaya devam ediyorlar.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500