Advert
Advert
Advert

ÖĞRETMENLER YEMEKTE BULUŞTU...

ÖĞRETMENLER YEMEKTE BULUŞTU...
Bu içerik 3599 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Özel Milas Final Temel Lisesi okul idaresi, öğretmenler ve aileleri ‘24 Kasım Öğretmenler Günü’ dolayısıyla yemekte bir araya geldi...

Bafa Selenes Restaurant’ta düzenlenen akşam yemeğine okul idarecileri ve öğretmenler aileleri ile birlikte katıldı. Öğretmenler, hoş bir ortamda yenen yemekten sonra aileler sohbet etme birbirlerini tanıma ve eğlenme fırsatı buldu.

Yemekte kısa bir konuşma yapan okul yöneticilerinden Ali Coşkun, organizasyonu hazırlayan ve katılanlara teşekkür ederek “Final olarak sekiz yıldır birikimlerimizin karşılığını aldığını görmek, Milas’ın eğitim öğretimdeki başarısını artırmak bizleri fazlasıyla mutlu etti. Bildiğiniz gibi son yıllarda ülkemizde meydana gelen insan devşirmenin sonucunda oluşan ihanetleri gördük ve Atatürk Türkiye’sine biz Final Ailesi olarak Cumhuriyeti benimseyen, değerlerine sahip çıkan, kendini ifade edebilen, bireysel yeteneklerini kullanabilen gençler yetiştirme vaadinde bulunduk. Bu atmosferde bizlerin ne kadar doğru yolda olduğumuzu gösteriyor. Ülkemizin birlik ve beraberliğini bozmaya çalışan tüm güçleri bu bizim birlikteliğimiz karşısında kesinlikle muzaffer olamayacakları gerçektir. Bu duygularla başta başöğretmen Atatürk ve ebediyete gönderdiğimiz öğretmen şehitlerimizi saygıyla sunuyor, fikri hür vicdanı hür bireyler yetiştirmeye devam edeceğimize söz veriyorum. Biz bu gücü siz değerli öğretmenlerimizden alıyoruz. İyi ki varsınız” dedi.

Yapılan konuşmanın ardından etkinliğe katılan öğretmenler ve aileleri yemeklerini yerken, canlı müzik eşliğinde gönüllerince eğlendiler.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500