Advert
Advert
Advert

ÜLKÜ OCAKLARI’NDAN TÜRKMENLERE YARDIM…

ÜLKÜ OCAKLARI’NDAN TÜRKMENLERE YARDIM…
Bu içerik 2153 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Ülkü Ocakları tarafından Türkmenler için yardım kampanyası başlatıldı… Başlatılan çalışma ile ilgili Ülkü Ocakları Milas İlçe Başkanı Hayrettin Gönül tarafından yazılı bir açıklama yapılarak, yardımların gıda ve tekstil olarak iki ayrı grup alanında yapılacağı ifade edildi…

Yardım kampanyası ile ilgili Gönül tarafından yapılan yazılı açıklama şöyle:

“Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Sayın Olcay Kılavuz beyin talimatları doğrultusunda, ülkemizde ve sınır bölgelerimizde zor şartlar altında yaşamını sürdüren Türkmen kardeşlerimiz için yardım seferberliği başlatılmıştır. Bu doğrultuda Milas Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı olarak Türkmen kardeşlerimiz için çalışmalara başlamış bulunuyoruz.

Yardımlar Ülkü Ocakları Genel Merkezimizce iki gruba ayrılmış olup bunlar; gıda ve tekstil grupları olarak belirtilmiştir.

Gıda grubun da kabul edilecek olan yardımlar; kuru bakliyat, konserve yiyecekler, un, yağ, su, salça, bebek maması, tekstil grubunda ise; battaniye, sünger yatak, kışlık ayakkabı, bebek bezi, hasta bezi. Belirtilen listeler haricinde olan ve kullanılmış olan malzemeler yardım kapsamına  dahil olmamaktadır.

Son günü 4 Aralık Pazar gecesi olan yardımlarınızı, Özler İş Merkezinde bulunan Milas Ülkü Ocakları Hizmet Binamıza bırakabilir veya detaylı bilgi için görevli olan arkadaşlarımız Emrah Acar’a 0 545 438 00 48, Emre Bağ’a 0 507 418 67 77, Mehmet Mert’e 0 546 904 02 26, Kemal Sağıroğlu’na 0 534 208 43 68 ve Okan Sağıroğlu’na 0 534 526 23 69 numaralarından ulaşıla bilinir.

Büyük Türk Milletini zorda olan kardeşlerine bir umut, bir derman, bir sıcak el uzatmaya davet ediyoruz. Cenab-ı Allah bizleri önce Vatansız, sonrada sağlığımızdan ayrı koymasın.”

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500