Advert
Advert
Advert

BELEDİYEDEN ÖĞRETMENLERE KARANFİL…

BELEDİYEDEN ÖĞRETMENLERE KARANFİL…
Bu içerik 1506 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Belediyesi 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle Milas’ta okulları ziyaret ederek, karanfil dağıttı…

Milas Belediyesi basın bürosundan verilen bilgiye göre, Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ın talimatı ile Özel Kalem Müdürlüğü’nce oluşturulan ekipler Milas genelindeki tüm okulları ziyaret ederek öğretmenlere karanfil dağıtımı gerçekleştirdi. Tüm okulları tek tek ziyaret ederek karanfil dağıtımı yapan ekipler öğretmenlerin günlerini kutladı.

Belediye Başkan Yardımcıları Faik Karagöz ve Zeynep Mat’da ilçeye bağlı mahallelerde karanfil dağıtarak öğretmenlerin günlerini kutladılar. Mat ayrıca ilçedeki Eğitim Sendikalarını da ziyaret ederek öğretmenler gününü kutladı.

“Öğretmenlerimiz her zaman çağdaşlığın, sevginin, bilginin barışın ve aydınlanmanın öncüleri, toplumun bütün kesimlerine yol gösteren önder ve örnek insanlar olmuşlardır. En değerli varlığımız olan gençlerimizi gerekli bilgi, beceri ve donanımla yetiştirerek geleceğimizi inşa eden siz değerli öğretmenlerimizin bu özel günü kutlu olsun” diyen Başkan Yardımcısı Zeynep Mat, Milas’ta eğitime ve eğitimciye büyük değer verdiklerinin altını çizdi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500