Advert
Advert
Advert

ÖĞRETMENLER YALNIZ BIRAKILMADI…

ÖĞRETMENLER YALNIZ BIRAKILMADI…
Bu içerik 2068 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Milas İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı eğitim kurumlarında çeşitli programlar gerçekleştirildi… Bazı öğretmenler yemekte bir araya gelirken, bazıları ise düzenlenen tavla turnuvasında buluştu… Sivil toplum örgütleri ve siyasi partiler de öğretmenleri Öğretmenler Günü’nde yalnız bırakmadılar…

24 Kasım Öğretmenler Günü önceki gün ilçemizde resmi kutlama programının yanı sıra düzenlenen birçok etkinliklerle kutlandı.

Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nden iki etkinlik…

İlçemiz merkezinde bulunan Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmenler gününü iki ayrı etkinlikle kutladı.

İlk etkinlik 23 Kasım tarihinde Atatürk Bulvarı üzerinde yer alan Osmanlı Kahvecisi adlı mekânda gerçekleştirildi. Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde görev yapan öğretmenler arasında tavla turnuvası düzenledi. Turnuvada; birinci Ahmet Kavukoğlu, ikinci Mustafa Emekli, üçüncü İbrahim Tufan Ateş oldu.

Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin ikinci etkinliği ise yemek organizasyonu oldu. Önceki gün okulun çok amaçlı salonunda öğretmenler öğlen yemeğinde bir araya getirildi. Etkinliğe Milas Kaymakamı Fuat Gürel, Milas İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Akın Coşkun ve Coşkun Demir, okul yöneticileri ve öğretmenler katıldı.

Etkinlikte birer konuşma yapan Okul Müdürü Abdullah Er, Milas İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Akın Coşkun ve Milas Kaymakamı Fuat Gürel, öğretmenlerin çok kutsal bir görev yaptığına dikkat çekerek, öğretmenlerin gününü kutladı.

AKP’den Türk Bayrağı rozeti…

AKP Milas İlçe Gençlik Kolları tarafından da Öğretmenler Günü programı gerçekleştirildi.

Program kapsamında AKP Milas İlçe Başkanı Levent Akyer, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Emre Güçlü ve İlçe Gençlik Kolları Üyeleri Milas İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İsa Bal başta olmak üzere bazı eğitim kurumlarının yöneticilerini ve öğretmenlerini ziyaret ettiler.

Milas İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Bal’ı ziyaret eden AKP’liler,  ziyaret sırasında geçtiğimiz aylarda ihtiyaç sahibi öğrenciler için gerçekleştirdikleri kermesten elde ettikleri yardımları Bal’a teslim ettiler.

AKP’liler Milas İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne gerçekleştirdikleri ziyaretin ardından ilçemizde bulunan rehabilitasyon merkezlerini ve okulları ziyaret ettiler. Öğretmenlerin günlerini kutlayan AKP’liler, öğretmenlere Türk Bayrağı rozetleri taktılar.

Halk Eğitim’den de yemek…

24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Milas Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü’nce de program gerçekleştirildi. Milas Halk Eğitim Merkezi Müdürü Tunahan Bayram’ın ev sahipliğinde Kıbrıs Pastanesi’nde gerçekleşen programa Milas Kaymakamı Fuat Gürel de katıldı.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500