Advert
Advert
Advert

ATATÜRK HAFTASI LİSELER GRUBU MAÇLARI BAŞLIYOR…

ATATÜRK HAFTASI LİSELER GRUBU MAÇLARI BAŞLIYOR…
Bu içerik 516 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Başöğretmen Atatürk Spor Turnuvaları Ortaokul Grubu ve Öğretmenler Arası Futbol karşılaşmaları sonrasında Liseler Grubu ile devam ediyor.

Liseler Grubu Kızlar ve Erkekler Voleybol ve Basketbol karşılaşmaları sonrasında 2 Aralık Cuma günü Milas Spor Salonu’nda turnuvaların şampiyon takımların ödüllendirileceği ödül töreni ile Atatürk Spor Turnuvaları sona erecek.

Dr. Mete Ersoy Ortaokulu Spor Salonu’nda Voleybol ve Milas Spor Salonu’nda Basketbol karşılaşmaları oynanacak.

9 Kız Lise Takımı ile 8 Erkek Lise Okul takımının katıldığı Voleybol Turnuvası’nda hakem olarak Dr. Mete Ersoy Ortaokulu Beden Eğitimi Öğretmeni Ünsal Çelik, Sakarya Ortaokulu Beden Eğitimi Öğretmeni Mahmut Gökova, Anadolu Lisesi Beden Eğitimi Öğretmeni Tuncay İn ve Atatürk Kız Meslek Anadolu Lisesi Beden Eğitimi Öğretmeni Filiz Beycur görev yapacaklar.

Basketbol turnuvasına 2 Kız Takımı, Erkekler Maçlarına ise 6 basketbol takımı katılıyor. Basketbol maçlarının hakemliklerini Merkez Ortaokulu Beden Eğitimi Öğretmeni Yeter Sezer, Dr. Mete Ersoy Anadolu Lisesi Beden Eğitimi Öğretmeni Celal Yıldız, Atatürk Kız Meslek Lisesi Beden Eğitimi Öğretmeni Filiz Beycur ve Kafaca Ortaokulu Beden Eğitimi Öğretmeni Fatih Gürpınar yapacaklar.

Kızlar Lise Grubu Maç Programı

28 Kasım Pazartesi - Saat 09.00

E.M.L - Anadolu Lisesi

Saat 10.30

Sağlık Meslek Lisesi - Cumhuriyet Anadolu Lisesi

Saat 13.00

Sabahat Akyüz Fen Lisesi - Dr. Mete Ersoy Anadolu Lisesi

Saat 14.30

Atatürk Kız Meslek Anadolu Lisesi - Özel İMİ Lisesi

29 Kasım Salı - Saat 09.00

1.Maç Galibi - 4.Maç Galibi

Saat 10.30

3.Maç Galibi - 2.Maç Galibi

30 Kasım Çarşamba - Saat 13.00

5.Maç Galibi - 6.maç Galibi

2 Aralık Cuma - Saat 10.30

7.Maç Galibi - 8.Maç Galibi

Liseler Erkekler Voleybol Müsabakaları

29 Kasım Salı - Saat 13.00

Atatürk Kız Meslek Anadolu Lisesi - Özel İMİ Lisesi

Saat 14.30

E.ML - Sağlık Meslek Lisesi

30 Kasım Çarşamba - Saat 09.00

Dr. Mete Ersoy Anadolu Lisesi - Cumhuriyet Anadolu Lisesi

Saat 11.30

Anadolu Lisesi - Mehmet Akif Ersoy T.M.L.

1 Aralık Perşembe - Saat 09.00

1.Maç Galibi - 4.Maç Galibi

Saat 11.30

2.Maç Galibi - 3.Maç Galibi

2 Aralık Cuma - Saat 13.00

5. Maç Galibi - 6.Maç Galibi

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500