Advert
Advert
Advert

SPOR KULÜPLERİNE YARDIM…

SPOR KULÜPLERİNE YARDIM…
Bu içerik 974 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Belediyesi tarafından ilçe genelinde bulunan amatör spor kulüplerine, 2016-2017 sezonu için malzeme yardımı yapıldı.

Milas Belediyesi, ilçede faaliyet gösteren amatör spor kulüplerine yönelik malzeme desteğini sürdürüyor. Başkanlık makamında, Kulüp yöneticileri ile bir araya gelen Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat amatör spor kulüplerine, 2016-2017 sezonu için malzeme yardımı yaptı. Milas Belediyesi Beçin Spor, Güllük Belediyespor, Dörtyol Gençlik, Ergin Spor, Milas Gençlik Spor, Menteş Spor kulüpleri yöneticileri ile sohbet eden Başkan Tokat kulüplerin sorunlarını dinledi.

2017 YILINDA YENİ SPOR KOMPLEKSİ...

Yapılan desteklerin devam edeceğini belirten Tokat; “Önümüzdeki yıllarda hem eksikliklerin giderilmesi hem de Milas’ı temsil eden takımların ayakta kalabilmesi için yardımlarımız artacak ve buna yönelik çalışmalarımız devam edecek.

Gençler sportif faaliyetlere yönelirse zararlı alışkanlıklardan uzak durur. Sporun geliştirilmesi için Belediye olarak birçok projemiz var. İçinde iki adet salon, saunası, fitness salonu ve birçok sosyal alanı bulunan kapalı spor salonumuzu hizmete açıyoruz. Sporcularımız artık bu salonda çalışmalarını sürdürecekler. Milas Belediyesi olarak imkanlarımız dahilinde her zaman sporun ve sporcunun yanında olmaya devam edeceğiz. Ben tüm spor kulüplerimize başarılar diliyorum” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500