Advert
Advert
Advert

MENTEŞE YERKÜPE ŞAMPİYONLUĞA İNANMIŞ…

MENTEŞE YERKÜPE ŞAMPİYONLUĞA İNANMIŞ…
Bu içerik 1048 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Spor Muhabiri Hüseyin Açar’ın hazırladığı ve sunduğu Radyo Gözlem’de her Çarşamba saat 13’de yayınlanan Spor Saati programının 23 Kasım Çarşamba günkü konukları Menteşe Yerküpespor Kulübü Yöneticisi As Başkan Hüseyin Serin, antrenör Mehmet Özbey ve takımın kaptanı Kadir İlkkan oldular.

Spor’da Terörü Yaratanları Kınadılar…

Radyo Gözlem Spor Saati konuklarından Menteşe Yerküpespor Kulübü As Başkanı Hüseyin Serin, 13 Kasım Pazar günü Bodrum Stadyumu’nda oynanan Birinci Amatör Küme Ligi maçında Konacıkspor-Menteşe Yerküpespor karşılaşmasının bitiminde çıkan olayları değerlendirerek Menteşe Yerküpespor takımının ve taraftarlarının Bodrum’da spor ahlakına yakışmayacak hiçbir şey yapmadığını söyledi.

Konacıkspor yöneticilerinin yerel ve ulusal basına yaptıkları açıklamanın tamamen Menteşe Yerküpe Kulübünü, futbolcularını ve taraftarlarını suçlu göstermek adına yapıldığını vurgulayan As Başkan Hüseyin Serin; “kendi yaptıklarını aklamaya çalışıyorlar” dedi.

Menteşe Yer Küpe Kulübü Birinci Amatör Küme Futbol Takımı Antrenörü Mehmet Özbey ise 13 Kasım Pazar günü Bodrum Stadyumu’nda yaşadıkları dehşet gününü anlatarak; “Maçın bitimiyle birlikte Konacıkspor’un bazı futbolcuları takımımın futbolcularının üzerine yürüyerek onları darp etmeye çalışmalardır” dedi. “Konacık taraftarlarının sahaya inmeleri üzeri saha savaş alanına döndü” diyen antrenör Mehmet Özbey; “yaşanan olaylar amatör spora verilen önemin değerini göstermiştir” dedi.

Konacıkspor Futbol Takımı ile Bodrum Stadyumu’nda oynadıkları lig maçının bitiminde önce Konacık sporlu bazı futbolcuların daha sonrasında ise Konacıkspor taraftarlarının saldırısına uğradıklarını söyleyen Menteşe Yerküpespor Futbol Takım Kaptanı Kadir İlkkan Ölmez bu kinin öfkenin ve düşmanlığın nedenini bilemediğini belirtti.

Bodrum Stadyumu’nda, Konacıkspor ile oynadıkları ligi maçı bitiminde yaşadıkları saldır nedeniyle takımın bir futbolcusunun atılan yumruklar ve tekmeler sonrasında yaralandığını ve ambulansla hastaneye götürüldüğünü söyleyen As Başkan Hüseyin Serin; “Konacıkspor maçının tamamı ve saldırı anı videolarımızda mevcuttur” dedi.

Teşekkür Ettiler…

Radyo Gözlem Spor Saati konukları Menteşe Yerküpespor yöneticisi Hüseyin Serin, çalıştırıcı Mehmet Özbey ve takım kaptanı Kadir İlkkan Ölmez, spor muhabiri Hüseyin Açar’a Menteşe Yerküpespor Kulübünü tanıtma fırsatı verdikleri için teşekkür ederek, 2016-2017 sezonunda Birinci Amatör Küme Liginde Menteşe Yerküpespor olarak şampiyon olacaklarına inandıklarını söylediler.

Bafa Maçı Kader Maçımız Olacaktır…

Hafta sonu Kavaklıdere Stadyumu’nda lider Bafa Belediye Zeytinspor ile önemli bir ligi maçı oynayacaklarını söyleyen Menteşe Yerküpe Kulübü yöneticisi Hüseyin Serin; “Milaslı dostlarımızı Kavaklıdere’de en iyi şekilde ağırlayacağız” dedi.

Menteşe Yerküpe Mahallesinin spora özellikle futbola âşık olduğunu vurgulayan As Başkan Hüseyin Serin Menteşeli gençlerin spor yapabilmeleri için kulüp yönetimi olarak ellerinden gelen her şeyi yaptıklarını söyledi.

23 Kasım Çarşamba günü Radyo Gözlem Spor Saati’ne konuk olan Menteşeye Yerküpe Kulübü As Başkanı Hüseyin Serin, antrenör Mehmet Özbey ve takım kaptanı Kadir İlkkan Ölmez Muğla Süper Amatör Küme Liginde mücadele eden Yeni Milasspor Kulübü'ne ligde başarılar dileyerek; "Milaslı sporseverleri Menteşe Yerküpe’ye bekliyoruz" dediler.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500