Advert
Advert
Advert

BELEDİYEDEN YAKACAK YARDIMI…

BELEDİYEDEN YAKACAK YARDIMI…
Bu içerik 1999 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Belediyesi, yol kenarları ve yeşil alanlardaki ağaçların budanan dallarını ihtiyaç sahibi ailelere kışlık yakacak olarak dağıtıyor…

Milas Belediyesi Basın Bürosundan verilen bilgiye göre, Milas Belediyesi, kış öncesi dar gelirli aileleri ısıtacak bir çalışma başlattı.

Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne ait Sera alanında, ihtiyaç sahibi ailelere verilmek üzere biriktirilen odunlar, burada hızar makinesiyle küçültülerek, dar gelirli ailelere ulaştırılmak üzere çuvallara dolduruldu. Daha sonra araçlara konulan odunlar, Milas Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü tarafından belirlenen adreslere ulaştırıldı.

Konuyla ilgili olarak Milas Belediyesi Basın Bürosunca hazırlanan bilgi notunda, dağıtılan odunları teslim alan ailelerin, “Maddi durumumuz yetersiz olduğu için odun ihtiyacımız vardı. Milas Belediyesi’ne bağlı Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğüne kaydımız olduğu için kışlık yakacak yardımı tarafımıza ulaştırıldı. Bu yıl da kış ayını sorunsuz ve sıkıntısız bir şekilde geçirecek olmanın mutluluğunu şimdiden yaşıyoruz. Bunun için bizlere her türlü desteği sağlayan Milas Belediye Başkanımız Muhammet Tokat’a çok teşekkür ediyoruz. Allah, Başkanımızı başımızdan eksik etmesin” dedikleri belirtildi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500