Advert
Advert
Advert

KENT KONSEYİ YEMEKTE BULUŞTU…

KENT KONSEYİ YEMEKTE BULUŞTU…
Bu içerik 1088 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Kent Konseyi Yürütme Kurulu, MİTSO Lokali’nde yemekli bir buluşma gerçekleştirdi…

Milas Kaymakamı Fuat Gürel ve Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ın da yer aldığı buluşmaya; Milas Kent Konseyi Başkanı Yrd. Doç. Dr. Mehmet Günlük, Genel Sekreter Salim Tanış, Yürütme Kurulu Üyeleri Meliha Tekin, Meryem Karadeniz, Mehmet Sarban, Talat Erol, Kemal Kaşkar, Coşkun Efendioğlu, Özay Sabancı ve Oktay Çelik ile Milas Kent Konseyi Sekreteri Burcu Kutsal Demirkol katıldılar.

Milas Kent Konseyi Başkanı Yrd. Doç. Dr. Mehmet Günlük’ün, uzunca süredir böylesi bir buluşmanın düşünüldüğünü ancak gündem yoğunluğu ve değişen öncelikler nedeniyle hep ertelendiğini belirterek, başta Kaymakam Gürel ve Başkan Tokat olmak üzere tüm Kurul Üyelerine katılımları için teşekkür etti.

Daha sonra, Milas Kent Konseyi deneyimi üzerine değerlendirmeler yapıldı.

İlçemizin geleceğine yönelik çalışmalar, projeler görüşüldü.

Bu arada, ilçemiz Çevre Yolunun iyileştirilmesi, Düzenli Atık Depolama Tesisi, önümüzdeki yıl Şubat sonu ya da Mart başında gerçekleştirilecek olan Türkiye Kent Konseyleri Platformu Milas Buluşması konularında bilgi paylaşımında bulunuldu.

Toplantıda ayrıca, Milas 3. Zeytin Hasat Şenliği değerlendirmeleri ve ilçemizin tanıtımına yönelik fikir-öneri alışverişi de yapıldı.

Ömer Süha Aldan Yürütme Kurulu toplantısına katılacak…

Milas Kent Konseyi Yürütme Kurulu’nun 25 Kasım Cuma günü saat 17’de Milas Belediyesi ek hizmet binasında yapılacak toplantısına, (son anda bir değişiklik olmadığı takdirde) CHP Muğla Milletvekili Ömer Süha Aldan katılacak.

27 Kasım Pazar günü saat 14’te…

Milas Kent Konseyi Yürütme Kurulu’ndan yapılan bir başka açıklamada, Milas Belediyesi ve Milas Kent Konseyi işbirliğiyle; 27 Kasım Pazar günü saat 14’te, Milas Belediyesi Toplantı ve Düğün Salonunda düzenlenecek, “Ailede, Okulda, Toplumda DOĞRU İLETİŞİM” konulu konferans etkinliğine konuşmacı olarak Psikiyatrist Prof. Dr. Arif Verimli’nin katılacağı belirtildi ve yurttaşlarımız etkinliğe davet edildi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500