Advert
Advert
Advert

HER MAHALLEYE YENİ PARK PROJESİ DEVAM EDİYOR…

HER MAHALLEYE YENİ PARK PROJESİ DEVAM EDİYOR…
Bu içerik 1952 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından ilçemiz genelinde her mahalleye yeni sosyal alanlar ve çocuk parklarının yapım çalışmaları sürdürülüyor…

Milas Belediyesi Basın Bürosundan verilen bilgiye göre, ‘Her mahalleye örnek çocuk parkları ve sosyal alanlar’ ilkesi ile yola çıkan Milas’ı Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, ilçemiz genelinde yeni parklar yapmaya ve çocuk oyun grupları olmayan yerlere oyun grubu kurmaya devam ediyor.

Milas merkezinde olan hizmetlerin aynısının ilçemizin kırsal mahallelerine de götürmeye çalışan Milas Belediyesi, son olarak Kurudere, Baharlı ve Karşıyaka mahallelerinde çocuk oyun parklarını hizmete sundu.

Mahalle sakinlerinin, özellikle de çocukların taleplerine öncelik verildiğini ifade eden Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, “Çocuklarımız için de çalışmalarımızı sürdürüyor, onları da her çalışmamızda düşünüyoruz. Çocuklarımızın, evlerinden uzaklarda bulunan parklara gitmelerine gerek kalmasın, her mahallede, her okulda park ve oyun grubu olsun çocuklarımız hoşça vakit geçirsin istiyoruz. Milas Belediyesi olarak çocuklarımıza her zaman önem veriyoruz ve vermeye de devam edeceğiz” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Sukran     0000-00-00 Her mahalleyi çocuk parkı yapılıyor ama milas merkezde çocuk parkı yok
Meral     0000-00-00 Parklara bide ışık verseler akşamları evimizde daha rahat oturcaz haciabdi mahallesi gül sokağındaki park tinerci yuvası oldu yetkililer park yapmak yerine yapılan parkların elektrik sorununu halletsinler