Advert
Advert
Advert

BODRUM’A ÜÇ PUAN İÇİN GİDİYORLAR…

BODRUM’A ÜÇ PUAN İÇİN GİDİYORLAR…
Bu içerik 714 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Ortakent Yahşispor - Yeni Milasspor

Muğla Süper Amatör Küme Liginde Şampiyonluk mücadelesi yapan ilçemiz takımı Yeni Milasspor bugün saat 14’te Bodrum Stadyumunda ligin dördüncü hafta maçında Ortakent Yahşispor ile önemli bir lig maçına çıkıyor.

Karşılaşmaya mutlak galibiyeti hedefi ile çıkacak olan Yeni Milasspor sahadan 3 puan ile ayrılarak liderlik keyfini sürdürmek istiyor.

Ortakent karşılaşması için bugün Milas Kapalı Oto Park’tan saat 12’de taraftar araçları kaldırılacak. Sevdamsın Yeni Milasspor Taraftarlar Derneği’nden yapılan açıklamada maça destek amaçlı gitmek isteyen taraftarların saat 12’de Kapalı Oto Park önünde hazır olmaları istendi.

Yeni Milasspor U 17 Takımı da Bodrum’da…

B. B. Bodrumspor - Yeni Milasspor

Yeni Milasspor’un U 17 futbol takımı da bugün saat 11’de grup lideri B. B. Bodrumspor U 17 takımı ile Bodrum Stadyumunda karşılaşacak.

Grup liderliği ve şampiyonluk mücadelesi yapan iki takımın maçından galip ayrılacak takımın ligde önemli bir avantaj elde edeceği karşılaşma U 17 Ligin en önemli maçı olarak değerlendiriliyor.

Süper Amatör Küme

Ligi Maç Programı

19 Kasım Cumartesi - Saat 14.00

Ortakent Yahşispor - Yeni Milasspor

Muğla Üniversitesi - Dalyanspor

20 Kasım Pazar - Saat 14.00

Gümüşlük Gençlikspor - Menteşegücü

Dalaman Belediyespor - Seydikemer Belediyespor

Marmaris Gençlikspor - Turgutreisspor

BAL Ligi Karşılaşmaları

20 Kasım Pazar - Saat 14.00

Ortaca Belediyespor - Ödemişspor

Pamukkalespor - Yatağanspor

Karpuzlu Belediyespor - Çine Madranspor

UTAŞ Uşakspor - Didim Belediyespor

Çiğli Belediyespor - Yeşilköyspor

Sökespor - Aliağaspor

Amatör Küme Ligi Maçları

20 Kasım Pazar - Saat 14.00

Güllük Belediyespor - Kavaklıdere Belediyespor

Göltürkbüküspor - Karovaspor

Bafa Belediyespor - Konacıkspor

U 17 Ligi Maçları

19 Kasım Cumartesi - Saat 14.00

B. B. Bodrumspor - Yeni Milasspor

Yatağanspor - Menteşegücü

Köyceğiz Belediyespor - Gündoğanspor

U 15 Ligi Karşılaşmaları

20 Kasım Pazar - Saat 14.00

Milasgücü - Turgutreisspor

Yalı Gençlikspor - Milas Gençlikspor

U 12 Ligi Maçları

19 Kasım Cumartesi - Saat 14.00

Ören Belediyespor - Karaovaspor

Muğla Üniversitesi - Milas Gençlikspor

Milasgücü - Güllük Belediyespor

İkinci Lig Beyaz Grup Maçı

20 Kasım Pazar - Saat 13.30

Fethiyespor - B. Tepecikspor

Üçüncü Lig Maçları

20 Kasım Pazar - Saat 13.30

Muğlaspor - AF JET Afyonspor

Halide Edip Adıvarspor - B.B.Bodrumspor

Voleybol Karşılaşmaları İkinci Lig Müsabakası

20 Kasım Pazar - Saat 14.00

M. Seydikemer Bld.spor - Milas Belediyespor

Yıldız Erkekler Voleybol Maçı

19 Kasım Cumartesi - Saat 14.00

Fethiyespor - Milas Belediyespor

Yıldız Kızlar Maçı

20 Kasım Pazar - Saat 14.00

Milas Belediyespor - Milas Dörtyol Gençlikspor

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500