Advert
Advert
Advert

MİLAS’A 5 YENİ DOKTOR DAHA…

MİLAS’A 5 YENİ DOKTOR DAHA…
Bu içerik 11244 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

75. Yıl Milas Devlet Hastanesi radyoloji, çocuk, ortopedi, genel cerrahi, fizik tedavi ve rehabilitasyon bölümlerine yeni atamaları gerçekleştirildi…

75. Yıl Milas Devlet Hastanesi’ne fizik tedavi ve rehabilitasyon bölümüne atanan Dr. Serkan Bektaşoğlu, diş bölümüne atanan diş hekimi Sezgi Bektaşoğlu, genel cerrahi bölümüne atanan Opr. Dr. Mehmet Fatih Benzin, radyoloji bölümüne atanan Uzm. Dr. Şeyma Benzin ve çocuk hastalıkları bölümüne atanan Uzm. Dr. Müge Kuzu Avcı hastanedeki görevlerine başladılar.

Yeni doktorlarla daha iyi hizmet vermeye çalışacaklarını belirten 75. Yıl Milas Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Tarık Çubukçuoğlu, “radyoloji, çocuk, ortopedi, genel cerrahi, fizik tedavi ve rehabilitasyon bölümlerinde hekim ihtiyacımız vardı. Çok şükür bu eksikliklerimizi giderdik. İnşallah önümüzdeki süreçte anestezi ve ortopedi doktorlarımız da gelecek. Uzman hekimler sağlık hizmetlerinin merkezinde yer alan kişiler. Onun için uzman hekimlerin atama ve görevlendirme işlemleri çok zor. Türkiye’nin her yerinde uzman hekime ihtiyaç var. Biz yaptığımız girişim ve çalışmalarımızın sonucunu alarak yeni doktorlarımızı aramıza katmayı başardık” dedi.

75. Yıl Milas Devlet Hastanesi’nde hekim sayısının 40’a ulaştığını belirten Başhekim Çubukçuoğlu, “inşallah yeni hastanemizle daha iyi, daha kaliteli hizmetlerimiz olacak” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500