Advert
Advert
Advert

BOĞAZİÇİ, PTT ŞUBESİ’NE KAVUŞTU…

BOĞAZİÇİ, PTT ŞUBESİ’NE KAVUŞTU…
Bu içerik 1842 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Bölgemizdeki en yoğun ikinci konut yerleşiminin olduğu Boğaziçi Mahallesi’nde, uzun çalışmalar sonrasında, PTT şubesi açıldı.

Boğaziçi Mahalle Muhtarı İbrahim Köksal’ın gerek eski bürokrat kimliği ile yaptığı girişimler, gerekse Milas Kent Konseyi dolayımıyla yapılan çalışmalar sonrasında, tüm on-line işlemlerin de yapıldığı, posta dağıtımının da gerçekleştirileceği PTT şubesi, 11 Kasım Cuma günü yapılan törenle hizmete sunuldu.

Özellikle yaz aylarında çok daha yoğun bir yerleşimin olduğu, ancak sürekli kalanların da artık çok artmış olduğu Boğaziçi Mahallesi, 58 adet sitenin de bulunduğu, bölgemizde turizm anlamında en yoğun faaliyetin olduğu yerleşimlerden biri. Boğaziçi Mahalle Muhtarı İbrahim Köksal, “Mahallemizde böyle bir hizmet çok önem taşıyordu. Çünkü daha önce hem posta-tebligat işlemleri sıkıntılıydı, hem de pek çok havale vb. iş için vatandaşlarımız Milas’a gitmek zorunda kalıyorlardı. Artık tüm bu iş ve işlemler, açılan PTT şubemizde yapılabilecek. Boğaziçi PTT’mizin açılışını 11 Kasım günü saat 11’de Muğla PTT Başmüdürü Sayın Kenan Çınar, Muhasebe ve Personel Müdürü Bülent Öztürk, Milas PTT Müdürümüz Nafize Canlıoğlu, Müdür Yardımcısı Sezgin Yel, Muhtarlığımız, Mahalle Meclisimiz, Derneğimiz ve kalabalık bir grup mahalle sakinlerimizin katılımı ile saygı duruşunda bulunulup İstiklal Marşımız okunduktan sonra yaptık. Katkıda bulunan ve emeği geçen, okul arkadaşlarım PTT Teftiş Kurulu Başkanı İbrahim Özbek ve Baş Müfettiş Muzaffer Tezcan’a, Milas PTT Müdürümüz Nafize Canlıoğlu’na, yer temininde yardımcı olan Milas Belediye Başkanımız Muhammet Tokat ile Meclis Üyelerine ve destek olan herkese ayrı ayrı teşekkür ediyoruz” dedi.

Boğaziçi Muhtarı İbrahim Köksal, Boğaziçi PTT Şubesinin, hem kendi mahalle sakinleri açısından, hem de Meşelik ve Kemikler Köyü sakinleri açısından büyük önem taşıdığını ve memnuniyet yarattığını da sözlerine ekledi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500