Advert
Advert
Advert

HENTBOL TAKIMI RAKİP TANIMIYOR…

HENTBOL TAKIMI RAKİP TANIMIYOR…
Bu içerik 1056 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Belediyespor bünyesinde bulunan Hentbol takımı başarıya doymuyor.

Milas Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Antrenörü Tuğçe Handan Demirel ve Milas Merkez ortaokulu beden eğitimi öğretmeni Yeter Sezer tarafından çalıştırılan minik kızlar ve erkekler hentbol takımı, katıldığı tüm turnuvalardan başarı ile dönüyor.

Kısa bir süre önce kurulmasına rağmen geçtiğimiz aylarda Amasya’da katıldığı turnuvada Türkiye birincisi, ardından Alanya’da ki turnuvada ise 3. olan Milas Belediyespor hentbol takımı bir şampiyonlukta Muğla’dan aldı. Bodrum Belediyesi tarafından geçtiğimiz hafta düzenlenen turnuvada 1. olduktan sonra bu hafta sonu Muğla Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen turnuvada da şampiyon olan Milas Belediyespor Hentbol takımı rakip tanımıyor.

Muğla Büyükşehir Belediyesi Turizm Gençlik ve Spor Daire Başkanlığı tarafından düzenlenen “Atatürk Kupası Minik Kızlar Turnuvası”nda tüm rakiplerini farklı skorlarla yenerek şampiyon olma başarısı gösteren Milas Belediyespor Hentbol takımına kupasını Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün tarafından takdim edildi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500