Advert
Advert
Advert

FUARA MİLAS DAMGASI…

FUARA MİLAS DAMGASI…
Bu içerik 1543 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Ankara’da düzenlenen Ege İlleri Tanıtım Fuarı’nda Milas Belediyesi, gösterilerle ve çekilişlerle fuara damga vurdu.  

Ege illerinin kültürlerini Türkiye’ye tanıtmak, iller arasındaki birlik ve dayanışmayı sağlamak, bölgenin kültürel, turistik, sosyal ve ekonomik gelişmesine katkı sağlamak amacıyla Muğla’nın koordinatörlüğü ile 10-13 Kasım tarihleri arasında Ankara Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenlenen Ege İlleri Tanıtım Fuarı sona erdi.

Muğla, Denizli, İzmir, Aydın, Kütahya, Afyon, Manisa, Uşak olmak üzere 8 ilin temsilcilerinin katıldığı ve yöresel ürün ve illerin tanıtımının yapıldığı fuara katılan Milas Belediyesi standına ilgi oldukça fazlaydı. Folklor gösterileri gibi çeşitli etkinlikler düzenleyen Milas Belediyesi yaptığı çekilişlerle de ziyaretçilerin ilgi odağı oldu. Katılımın oldukça fazla oldu çekilişlerde çeşitli hediyeler dağıtıldı. Fuarın son günü yapılan Milas halısı çekilişini Ali Sezer isimli vatandaş kazandı.

Fuarda fark yaratan Milas standının yanı sıra Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ta, ilgi odağındaydı.  Ege İlleri Tanıtım Fuarı’nda yer alan diğer stantları da gezen Başkan Tokat’a vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Fuarda emeği geçen herkese teşekkür eden Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Milas’ı en iyi şekilde tanıtmanın çabasında olduklarını vurguladı.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500