Advert
Advert
Advert

ÜLKÜ OCAKLARI EĞİTİM VE KÜLTÜR VAKFI AÇILDI…

ÜLKÜ OCAKLARI EĞİTİM VE KÜLTÜR VAKFI AÇILDI…
Bu içerik 2806 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Ülkü Ocakları, Eğitim ve Kültür Vakfı yeni hizmet binasının açılışını gerçekleştirdi.

Milas Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı yeni hizmet binanın açılışı Muğla Ülkü Ocakları il Başkanı Metehan Aydın, İl yönetimi, Didim Ülkü Ocakları Başkanı Mehmet Uçkaç ve yönetimi, MHP Milas İlçe Başkanı Cengiz Özkaya ve yönetimi, MHP Meclis üyeleri Mevlüt Kiriş, İlhan Şimşek, Kasım Özkan, MHP eski İlçe Başkanı ve Meclis Üyesi Suat Keskin, Muhtar Recep Panay, Basın Mensupları ve çok sayıda davetli ile gerçekleşti.

Program Pilav-Keşkek ikramı ile başlayarak daha sonra İlçe Başkanı Hayrettin Gönül ve İl Başkanı Metehan Aydın’ın konuşmaları ile sürdü.

Milas İlçe Ülkü Ocakları Başkanı Hayrettin Gönül; "Yeni hizmet binamız, "Ahmet Kozak Kültür Evi", "Bayanlar Birimi", "Yönetim", "Şehit Polis Yaşar Özlem Ders Salonu", "Başkan", "Mutfak" ve "Mescit" olmak üzere toplam 7 odadan oluşmaktadır" diyerek Eğitim ve Kültür Vakfını davetlilere tanıttı. Başkan Hayrettin Gönül; “yeni hizmet binamızın açılışında bizleri yalnız bırakmayan herkese teşekkür ediyor ve hizmet binamızın hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Allah'tan niyaz ediyorum” diyerek sözlerini tamamladı.

Ülkü Ocakları Muğla İl Başkanı Metehan Aydın ise; "Bugün burada toplanmamıza vesile olan Milas Ülkü Ocakları Başkanım Hayrettin Gönül ve yönetimine bu güzel binayı hizmete hazırladıkları için teşekkür ediyor ve başarılarının devamını diliyorum" diyerek memnuniyetini dile getirdi.

Konuşmaların ardından aziz şehitlerin ruhuna okunan Kur'an-ı Kerim tilaveti ve dualar ile devam eden programda açılış kurdelesini Ülkü Ocakları İl Başkanı Metehan Aydın ve Ülkü Ocakları İlçe Başkanı Hayrattin Gönül birlikte kesti. Milas Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı yeni hizmet binanın açılış programı ikramlar ve sohbetler ile devam etti.

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500