Advert
Advert
Advert

MİLAS, EGE İLLERİ TANITIM FUARINDA…

MİLAS, EGE İLLERİ TANITIM FUARINDA…
Bu içerik 748 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Ege illerinin kültürlerini Türkiye’ye tanıtmak, iller arasındaki birlik ve dayanışmayı sağlamak, bölgenin kültürel, turistik, sosyal ve ekonomik gelişmesine katkı sağlamak amacıyla 10-13 Kasım tarihleri arasında Ankara Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenlenen Ege İlleri Tanıtım Fuarına Milas Belediyesi de açtığı standla katıldı.

Muğla, Denizli, İzmir, Aydın, Kütahya, Afyon, Manisa, Uşak olmak üzere 8 ilin temsilcilerinin katıldığı ve yöresel ürün ve illerin tanıtımının yapıldığı fuar alanında Milas standını ziyaret amaçlı Ankara’ya giden Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat fuar alanında Muğla’nın diğer ilçelerine ait standları da ziyaret etti.

Muğla Milletvekili Nurettin Demir, Milas Kaymakamı Fuat Gürel, Yatağan Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık, Milas Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Reşit Özer, Hayıtlı ve Hacıilyas Mahalle Muhtarlı ile satandları ziyaret eden Başkan Tokat fuara gelen vatandaşlara çeşitli hediyeler dağıttı.

Bu tür fuarların ilçenin tanıtımına katkı sağladığına değinen Başkan Tokat, Milas Belediyesi olarak önümüzdeki günlerde Antalya Yapex, İzmir Travel Turkey  ve İstanbul Emitt  fuarlarına da katılacaklarını belirtti.

4 gün süreyle açık kalacak olan Ege İlleri tanıtım günleri etkinliklerinde, illerin tanıtımı amacıyla hazırlanan yöresel etkinlikler düzenlenecek.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500