Advert
Advert
Advert

ŞAMPİYON ADAYLARINI YETİŞTİRENLERE PLAKET…

ŞAMPİYON ADAYLARINI YETİŞTİRENLERE PLAKET…
Bu içerik 670 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Güreş İhtisas Kulübü tarafından başlatılan “Haydi Gençler Ata Sporu Güreşte Türkiye ve Dünya Şampiyonluğuna” isimli projeye katkıda bulunan isimlere Milas Kaymakamı Fuat Gürel tarafından plaket takdim edildi.

Milas’ta geçmiş yıllardan bu yana ön plana çıkan güreş sporunda yeni sporcular ile yeni şampiyonlar yetiştirmek ve gençleri kötü alışkanlıklardan uzak tutmak amacıyla Milas Güreş İhtisas Kulübü tarafından hazırlanan “Haydi Gençler Ata Sporu Güreşte Türkiye ve Dünya Şampiyonluğuna” isimli proje başarıyla gerçekleştirildi.

Yapılan çalışmaların ardından projede emeği bulunan ve görev alan isimlere Milas Kaymakamı Fuat Gürel tarafından plaket takdim edildi.

Milas Kaymakamlığı toplantı salonunda gerçekleşen plaket töreninde bir konuşma yapan Milas Güreş İhtisas Kulübü Başkanı İlhan Hazer, kendilerine katkıda bulunan ve destek veren herkese teşekkür etti.

Bu konuşmanın ardından söz alan Milas Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Mustafa Ali Ünlüsoy, Güreş İhtisas Kulübünün Milas’ta kurulan ikinci kulüp olduğunu söyledi. Ünlüsoy, konuşmasında şunları ifade etti: “ilçemizde güreş branşında bu güne kadar birçok şampiyon yetişti. Proje kapsamında Buradaki gençliğe büyük katkı sağlandı. Özellikle gençlerimizin kötü alışkanlıklardan uzak durması amacıyla yapılan proje büyük önem arz ediyor. Bu konuda katkıda bulunan herkese teşekkür ederim.”

Plaket töreninde son konuşmayı ise Milas Kaymakamı Fuat Gürel yaptı. Kaymakam Gürel, projenin büyük bir başarıyla gerçekleştirildiğini görmenin kendisini mutlu ettiğini ifade ederek; “Başlangıçta hedeflenen 100 sporcunun daha da üstüne çıktığını memnuniyetle gördüm. Umarım bundan sonraki süreçte gençlerimiz için yapılan bu ve buna benzer başarılı projeler devam eder. Çalışmada katkısı bulunan herkese şahsım ve ilçem adına teşekkür ederim” dedi.

Yapılan konuşmaların ardından projeye katkıda bulunan isimlere Milas Kaymakamı Fuat Gürel, Milas Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Mustafa Ali Ünlüsoy ve Güreş İhtisas Kulübü Başkanı İlhan Hazer tarafından teşekkür plaketleri takdim edildi. 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500