Advert
Advert
Advert

MAVİ BEYAZLI TAKIMDA HEDEF ŞAMPİYONLUK…

MAVİ BEYAZLI TAKIMDA HEDEF ŞAMPİYONLUK…
Bu içerik 837 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

9 Kasım Çarşamba günü Radyo Gözlem’de saat 13.00-15.00 arası yayınlanan Spor Saati’ne konuk olan Milas Belediyespor Kulübü Büyük Erkekler Voleybol Takımı Antrenörü Osman Çakıray ve Takımın Kaptanı Anıl Paltooğlu, Milas Belediyespor Büyük Erkekler Voleybol Takımının bu sene geçen seneden çok daha iyi bir şekilde lig mücadelesini yapacağını söyleyerek, hedeflerinin grup şampiyonluğu olduğunu belirttiler.

2015-2016 voleybol sezonunda Türkiye Üçüncü Voleybol Liginde mücadele ettiklerini söyleyen Antrenör Osman Çakıray, grup maçlarında başarılı müsabakalar çıkarmalarına rağmen Doğu ve Güneydoğu’da voleybol gruplarının az sayıda takımla oynanması ve özellikle de Muğla’da oynanan müsabakalarda hakemlerin hatalı davranışları nedeniyle bekledikleri puanları toplayamadıklarını belirtti.

2015-2016 sezonun değerlendirmesini yapan antrenör Osman Çakıray, Milaslı voleybolseverlerin ve taraftarların ilgisinin muhteşem olduğunu vurgulayarak; “Bizim en büyük şansımız tribünlerde bizleri destekleyen taraftarlarımızdır” dedi.

2017-2018 sezonunda çok daha iyi ve güçlü bir takımla ligde mücadele edeceklerini vurgulayan Osman Çakıray, Milas Belediyesi tarafından yapılan Atatürk Spor Salonu’nun biran önce devreye girmesini beklediklerini söyledi. Belediyespor voleybol takımın antrenman programı ile ilgili bilgileri de Spor Saati dinleyicileri ile paylaşan Osman Çakıray, kulüp olarak kendilerine destek olan Belediye Başkanı Muhammet Tokat’a yönetim ekibine ve sponsor firmalara da katkı ve destekleri nedeniyle teşekkür etti.

Fenerbahçe Alt Yapısından, Milas Belediyespor’a Geldi…

Milas Belediyespor Büyük Erkekler Voleybol Takımı Kaptanı Anıl Paltooğlu Spor Saati dinleyicilerine spora başlama öyküsünü anlatarak şunları söyledi;

“Fenerbahçe alt yapısında voleybola başladım. Alt yapıda çeşitli kategorilerde oynadım. Genç Milli takımında forma giydim. İzmir Arkaspor’a transfer olduktan sonra bir dönem Arkas’ta antrenörlük yapan Osman Hocam ile tanıştım ve daha sonra geçen sene Milas yolculuğum başladı. 2016-2017 sezonunda antrenman çalışmaları ile ilgili biz sporcular sıkıntılar yaşadık. Spor salonu zemininin sert olması ve sporcular olarak beklediğimiz bazı şeylerin spor salonunda bulunmaması nedeniyle yaşadığımız sıkıntılara rağmen, Milas Belediyespor’un sporcuları olarak lig mücadelemizi en iyi şekilde yaptığımıza inanıyorum.

2017-2018 sezonunda ikinci ligde çok daha başarılı bir şekilde mücadele ederek Milas’ı ve kulübümüzü en iyi şekilde temsil edeceğiz. Spor Salonu tribünlerine bizleri desteklemeye gelerek, deplasmanlarda bizleri yalnız bırakmayan taraftarlarımıza kendim ve takım arkadaşlarım adına çok teşekkür ediyorum.

Bu sene takım arkadaşlarımla birlikte ligde elimizden gelen mücadeleyi en iyi şekilde yaparak Milas Belediyespor’u birinci lige taşımak istiyoruz. Ligimizde son derece güçlü takımlar var. Ancak biz kendi gücümüzü biliyoruz ve taraftarlarımızın da destekleri ile sezon sonunda şampiyonluk sevincini yaşayacağımıza inanıyoruz” dedi.

9 Kasım Çarşamba günü Radyo Gözlem Spor Saati’nde programın hazırlayıcısı ve sunucusu Spor Muhabiri Hüseyin Açar’ın konuğu olan Milas Belediyespor Büyük Erkekler Voleybol Takımı Antrenörü Osman Çakıray ve takım Kaptanı Anıl Paltooğlu, 13 Kasım Pazar günü Milas Spor Salonu’nda yapacakları ligin üçüncü karşılaşması olan İzmir Büyük Egespor maçına, Milaslı tüm voleybolseverleri ve taraftarları davet ederek, tribün desteği ile konuk takımı yeneceklerini ve haftayı 3 puan ile kapatacaklarını söylediler.

Spor Saati’ne ve Radyo Gözlem’e spora, özelikle de salon sporlarına verdikleri destek nedeniyle teşekkür eden Spor Saati konukları Osman Çakıray ve Anıl Paltooğlu Muğla Süper Amatör Küme Liginde mücadele eden Yeni Milasspor Kulübü’ne ve sporcularına da başarı dileklerini ilettiler.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500