Advert
Advert
Advert

YOL ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR…

YOL ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR…
Bu içerik 3963 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Muğla Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı ekipleri, Milas da sıcak asfalt kaplama ve asfalt dökümü çalışmalarına devam ediyor.

Fen İşleri Daire Başkanlığı ekipleri, Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin yetki ve sorumluluk alanında bulunan yollarda bakım ve onarım çalışmalarına devam ediyor. Ekipler Milas Bayır Mahallesinde 5,1 km, Çallı Mahallesinde 4,7 km’de asfalt dökümünü tamamlarken, Erdal Çerçi Caddesinde sıcak asfalt kaplama çalışmalarına devam ediyor.

Muğla Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanı Hida Kılıç çalışmaları değerlendirdi. Daire Başkanı Kılıç “1000 kilometrelik hedefimizin 850 kilometresini tamamladık. Ekiplerimiz, uygun hava şartları devam ettiği sürece Büyükşehir Belediyemizin 2016 yılı çalışma programı içerisinde bulunan bütün yollarımızda çalışmalarını sürdürmeye devam edecek. Muğla’mızın her köşesine Belediyemizin hizmetlerini götürmek bizleri mutlu ediyor. Bizler ekip arkadaşlarımızla birlikte özverili çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Neco     0000-00-00 Kaz kapla kaz kapla ! Soya soya doymadınız memleketimizi . Bir kere kazıp bir kere kaplasan sehir engebelerden kurtulsa nasıl olur acaba ?
..     0000-00-00 Şu dortyol mevkii haci apti mahallesini de yapsalar cok iyi olacak kostebek yuvasi gibi illa haber yayinlayip da yapilacak
İbrahim mutlu     0000-00-00 Yazık artık bu milalılara iyi bilmişşiniz milasın içine tas parke (her yıl degişir) köy yollarına mıcırlı asvalt iki yıla kalmaz delinir yazıktır yazık 30 senedir bitmedi yollarınız