Advert
Advert
Advert

ÖĞRETMENLERE YANGIN EĞİTİMİ…

ÖĞRETMENLERE YANGIN EĞİTİMİ…
Bu içerik 2433 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı eğitim kurumlarında görev yapan okul yöneticisi ve öğretmenlere yönelik yangın söndürme, koruma ve kurtarma eğitimi verildi… Eğitimin ardından yangın söndürme teknikleri uygulamalı olarak gösterildi…

Milas İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nce okullarda ve eğitim kurumlarında Acil Durum Müdahale Ekipleri’nde görev alan okul yöneticisi ve öğretmenlere yönelik Milas Halk Eğitimi Merkezi’nde eğitim semineri düzenlendi.

Milas İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü İş Sağlığı ve Güvenliği Sorumlusu A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı Hasan Onur ile Muğla İl Milli Eğitim Müdürlüğü İş Sağlığı ve Güvenliği Sorumlusu Orhan Alabaz tarafından salonda bulunan öğretmenlere yangın söndürme, koruma, kurtarma, tahliye eğitimleri hakkında bilgi aktarılmasının ardından Merkez İlkokulu Bahçesi’nde uygulamalı olarak yangın söndürme teknikleri gösterildi.

Yapılan eğitimlerin ardından ise öğretmenler sınava tabi tutuldu. Sınavda başarılı olanlara önümüzdeki günlerde sertifika verileceği öğrenildi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500