Advert
Advert
Advert

OTOMOBİLİN TALİHLİSİ BELLİ OLDU…

OTOMOBİLİN TALİHLİSİ BELLİ OLDU…
Bu içerik 12586 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Muğla Süper Amatör Lig’de mücadele eden Yeni Milasspor Kulübü yararına düzenlenen “2 Fiat Egea Otomobil Çekilişi” geçtiğimiz günlerde gerçekleşmişti… Yapılan çekiliş sonucunda iki otomobilden biri satılmayan biletler arasında yer aldığı için kulübe kaldı… Diğer otomobilin talihlisi ise 75. Yıl Milas Devlet Hastanesi’nde görev yapan Arif ve Hülya Mazı çifti oldu…

Muğla Süper Amatör Küme Ligi’nde şampiyonluk mücadelesi yapacak olan ilçemiz temsilcisi Yeni Milasspor Kulübü’nce, spor tesisi yapabilme ve bütçe olanaklarını geliştirip lige güçlü girebilmek amacıyla düzenlenen ‘2 Fiat Egea Otomobil Çekilişi’ 28 Ekim Cuma günü Milas Stadyumu’nda düzenlenen gecede gerçekleşmişti.

Milas Kaymakamı Fuat Gürel, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Milas Belediyesi Meclis üyeleri Sevdamsın Yeni Milasspor Taraftarlar Derneği Yöneticileri Amigo Şeker ve çok sayıda Yeni Milasspor taraftarların katılımıyla gerçekleşen gecede Milas 1. Noter Katibi Nazik Aras gözetiminde açık olarak yapılan çekiliş sonucunda FiatEgea otomobiller 007316 ve 033611 nolu biletlere çıktı.

033611 nolu biletin iade edilen biletler arasında yer aldığı tespit edilmesinin ardından herkes 007316 nolu biletin talihlisini merak ediyordu.

Talihlilerin 75. Yıl Milas Devlet Hastanesi’nde müdür yardımcısı olarak görev yapan Arif Mazı ve aynı hastanede hemşire olarak çalışan eşi Hülya Mazı’ya ait olduğu ortaya çıktı. Mazı çiftçinin başvuruda bulunarak araçlarını teslim almak için işlem başlattıkları öğrenildi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Remove     0000-00-00 Kime çıkacaktı sokaktaki garibana mi güldürmeyin adam yardımcı
Remove     0000-00-00 Kime çıkacaktı sokaktaki garibana mi güldürmeyin adam yardımcı