Advert
Advert
Advert

MİNİKLERDEN KAYMAKAMA ANLAMLI HEDİYE…

MİNİKLERDEN KAYMAKAMA ANLAMLI HEDİYE…
Bu içerik 2601 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Özel Milas Anaokulu öğrencileri Milas Kaymakamı Fuat Gürel’i ziyaret etti… Kaymakam Gürel’e çok anlamlı bir armağan veren minikler, kendi el baskılarıyla yaptıkları Atatürk resmine Kaymakam Gürel’i hayran bıraktılar…

Gerçekleşen ziyaretten ve özellikle de armağan edilen Atatürk çalışmasından dolayı çok mutlu olduğunu belirten Milas Kaymakamı Fuat Gürel, çocukları hediyelerle ödüllendirdi.

Anaokulu’nda görevli bir grup öğretmenle birlikte yapılan ziyarete, İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Bal da katılırken, Anaokulu kurucusu Nazlı Yıldız, geçtiğimiz hafta 93’ncü yıldönümünü kutladığımız Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında öğrencilerin, kendi el baskılarıyla Atatürk portresi yaptıklarını belirterek; “Bu anlamlı çalışmayı size armağan etmek istedik. Hafta boyunca okulumuzda Atatürk ve Cumhuriyetle ilgili birçok etkinlik yapıldı. Atatürk’ün ülkemiz ve milletimiz için neler yaptığını, Kurtuluş Savaşı sonrasında kurulan Cumhuriyetin anlamı ve önemini yapılan etkinliklerle anlatmaya çalıştık. Ve bu etkinliklerden biri de size armağan edilen bu Atatürk portresi oldu” diyerek çocuklar adına kendilerini kabul etmesi dolayısıyla Kaymakam Gürel’e teşekkür etti.

Çocukları çok sevdiğini ve onlarla bir arada olmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirten Kaymakam Gürel ise; “Dünyanın en güzel çiçekleriyle bir arada olmak, onlarla kısa bir zaman diliminde de olsa birlikte olmaktan mutlu oluyorum. Böylesi güzel ve anlamlı bir armağanı almak, bence mutlulukların en güzeli… Çocuklarımızı, onları yetiştiren siz öğretmenlerimizi ve ailelerini kutluyorum. Onlar bizim geleceğimiz. Bu ülkenin gerçek sahipleri onlar. Onları en iyi şekilde yetiştirmek hepimizin görevi... Asıl bu ziyaret için ben sizlere teşekkür ediyorum” dedi.

Çocuklara Atatürk ve Cumhuriyetle ilgili sorular soran Kaymakam Gürel’in, çocuklar tarafından hep bir ağızdan verilen cevaplarla mutluluğu bir kat daha artarken, ziyaretin sonunda çocukları tek tek öperek kutladı.

Özel Milas Anaokulu öğrencileri tarafından gerçekleşen ziyaret, toplu fotoğraf çekimiyle son buldu.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500