Advert
Advert
Advert

GÜLLÜK’E BİR PARK DAHA KAZANDIRILDI…

GÜLLÜK’E BİR PARK DAHA KAZANDIRILDI…
Bu içerik 2339 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Belediyesi “Daha yaşanabilir bir kent” hedefi doğrultusunda mahallelere park ve yeşil alan kazandırma çalışmalarını sürüyor… İlçemiz merkezinin yanı sıra her mahallede bir park yapan Milas Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerinin, son olarak Güllük’e yeni bir daha park kazandırdığı bildirildi…

Milas Belediyesi Basın Bürosundan verilen bilgiye göre, Milas Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerinin çalışmaları sonucu Güllük mahallesi Orjan sitesinde, eski arıtma tesisinin bulunduğu alanda yapımı tamamlanan yeni park, toplam 2093 metrekare alanı kapsıyor. İçinde 3 potalı basket sahası, çocuk oyun alanları Piknik ve Oturma alanlarının bulunduğu park, çocukların rahatça oyun oynayabileceği, yetişkinlerin rahatça kullanabileceği bir alana sahip.

Mevcut parklara yapılan ekleme ve onarımların yanı sıra ihtiyaç duyulan bölgelere de hızla yeni çocuk parkları yapmaya devam ettiklerini söyleyen Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat; “Mevcut parklarımızı sık sık elden geçirerek, eskiyen oyun gruplarını değiştirip parklarımızı çocuklar için daha sağlıklı ve güvenli hale getiriyoruz. İlçe merkezi ve 132 mahallemizde belediye hizmetlerimiz devam ederken, yeni çocuk parkları ve sosyal alanlar yapmayı da ihmal etmiyoruz. İhtiyaç duyulan bölgelerde oyun alanları oluşturmaya devam edeceğiz” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500