Advert
Advert
Advert

AMACIMIZ DAHA GENİŞ KİTLELERE ULAŞMAK…

AMACIMIZ DAHA GENİŞ KİTLELERE ULAŞMAK…
Bu içerik 1481 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Tenis Akademisi Başkanı Seyhan Heb, Milas Tenis Akademisi adına yazılı bir açıklama yaptı…

Milas Tenis Akademisi Başkanı Seyhan Heb, yaptığı açıklamada; “Milas Tenis Akademisi olarak yaklaşık bir yıl önce Milas merkezde tenis sporunun yaygınlaştırılıp geliştirilmesi için başlattığımız çalışmalar semeresini vermiş olup bir yıl içinde Milas merkezde 1200’e yakın kişiye tenis sporunu tanıtıp 50’ye yakınını lisanslı Türkiye Tenis Federasyonu faaliyetlerine katılan yarışmacı sporcu yaparken 300’e yakın yetişkini de tenis sporunu yaşam şekli haline getiren bireyler haline getirmiş bulunmaktayız.

Milas Tenis Akademisi olarak 2016 yılı içerisinde birçok resmi ve il faaliyetine katılmış, 1 tane 14 yaş şampiyonluğu almış, bunun yanında da çeşitli dereceler elde etmiş bulunmaktayız.

Milas Tenis Akademisi olarak kısa zamanda Milas halkına tenis sporunu sevdirip tenisi revaçta bir branş haline getirmiş bulunmaktayız. Amacımız bundan sonraki aşamada daha geniş kitlelere ulaşıp akademimize seçtiğimiz 6 ve 8 yaşında altyapı sporcularını en iyi şekilde yetiştirip ulusal ve uluslararası arenada Milas’ın adını en iyi şekilde duyurup başarılar elde etmektir.

Milas Tenis Akademisi Başkanı olarak bize bu konuda destek sağlayan Milas Kaymakamı Sayın Fuat Gürel'e, İMİ Koleji yönetimine, Milas halkına ve Milas basınına sonsuz teşekkürler ediyor ve saygılar sunuyorum” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500