Advert
Advert
Advert

CHP’DEN GAZİ UZMAN ÇAVUŞ’A ZİYARET…

CHP’DEN GAZİ UZMAN ÇAVUŞ’A ZİYARET…
Bu içerik 8845 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

10 Ekim’de görev yaptığı Diyarbakır'ın Silvan ilçesinde PKK’lı teröristler tarafından vurularak ağır yaralı bir şekilde önce bölgedeki hastaneye, ardından GATA’ya kaldırılan Uzm. Çvş. Tayyip Günay, baba Ocağı Ulaş Mahallesi’ndeki evinde ziyaret edilerek geçmiş olsun denildi…

CHP Muğla İl Başkanı Mürsel Alban, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, CHP Milas İlçe Başkanı Suat Özcan, bazı ilçe yönetim kurulu üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri Ahmet Kılbey ve Murat Yazar’ın yanı sıra partinin ilçe kadın kolları üyeleri tarafından gerçekleştirilen ziyarette, hem gazimize hem de ailesine geçmiş olsun denildi.

Baba Durmuş Günay tarafından konuklar kapıda karşılanırken, gazimizin 3,5 aylık bebeği Esila Gönül’ü, Belediye Başkanı Muhammet Tokat, kucağına alarak sevdi.

Aile büyüklerine geçmiş olsun denildikten sonra gazimizin yattığı odaya çıkan İl Başkanı Alban, Başkan Tokat ve CHP Milas İlçe Başkanı Suat Özcan, gazimize bizzat geçmiş olsun dileklerini iletti. Yaşanan talihsiz olayı gazimizden dinleyen ziyaretçiler, acil şifalar dilerken, Belediye Başkanı Muhammet Tokat; “Sanırım bir süre raporlu olarak istirahat edeceksin. Bu süreçte ve daha sonrasında herhangi bir konuda neye ihtiyacın olursa hiç çekinmeden bana iletebilirsin. Sen sadece bu ailenin evladı değil, hepimizin evladı, hepimizin kardeşisin. Bizler sizler için ne yapsak azdır. Sizin göstermiş olduğunuz fedakârlıkların yanında bizim yaptıklarımızın ya da yapacaklarımızın lafı bile olmaz” diyerek, yaralı gazimize bütün Türk ulusu adına minnet duygularını ve geçmiş olsun dileklerini iletti.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500