Advert
Advert
Advert

YENİ MİLASSPOR OTOMOBİL ÇEKİLİŞLERİ YAPILDI…

YENİ MİLASSPOR OTOMOBİL ÇEKİLİŞLERİ YAPILDI…
Bu içerik 3550 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

2017-2018 sezonunda Muğla Süper Amatör Küme Liginde şampiyonluk mücadelesi yapacak olan ilçemiz temsilcisi Yeni Milasspor Kulübü’nce, spor tesisi yapabilme ve bütçe olanaklarını geliştirip lige güçlü girebilmek amacıyla düzenlenen ‘2 Fiat Egea Otomobil Çekilişi’, 28 Ekim Cuma günü Milas Stadyumunda düzenlenen gecede yapıldı…

Geceye Milas Kaymakamı Fuat Gürel, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Milas Belediyesi Meclis üyeleri Sevdamsın Yeni Milasspor Taraftarlar Derneği Yöneticileri Amigo Şeker ve çok sayıda Yeni Milasspor taraftarları katıldılar.

‘Ersin Şov’la renklenen gecede Yeni Milasspor Futbol takımı sporcuları ve teknik heyet tek tek taraftarlara tanıtıldı. Yeni Milasspor Kulüp Başkanı Hasan Özmen’in açılış konuşması sonrasında Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat ve Milas Kaymakamı Fuat Gürel birer konuşma yaptılar.

Stad, Milasspor yöneticilerinin beklediği kadar dolmadığı için, yöneticiler, yer yer sitem etseler de, gerek Kaymakam Fuat Gürel, gerekse Belediye Başkanı Muhammet Tokat, sıkıntının farkında olduklarını belirterek, gerek tesisler, gerekse de takımın ihtiyaç duyduğu destekler konusunda ellerinden geleni yapacaklarını belirttiler. Özellikle Belediye Başkanı Muhammet Tokat, yaptığı konuşmada, pek çoğu yeni transfer futbolculara dönük yaptığı çağrıda, “Siz kesinlikle bu durumdan etkilenmeyiniz, siz beklediğimiz gibi Yeni Milassporumuzu bu sene şampiyonluğa taşıyacak bir ekipsiniz. Bütün enerjinizi bu yönde kullanın. Takımımız sahipsiz değildir. Belediye olarak yaptığımız destekler, yasalarla sınırlı olduğu için ancak bu ölçüde katkıda bulunabiliyoruz. Ama şampiyonluk yolunda yürüyen takımımızın bütün sorunlarını biz aşmasını biliriz; siz bunlara takılmadan, futbolunuzu oynayın” diyerek, yöneticilerin ve taraftarların yüreklerine su serpti.

Gece, aynı zamanda 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamalarının öncesine denk geldiği için, hem yöneticiler, hem de Kaymakam ve Belediye Başkanı, tüm katılanların ve Milaslıların Cumhuriyet Bayramı’nı da kutladılar. Gece, 10. Yıl marşıyla coşkulu bir şekilde devam etti.

Gecenin ilerleyen dakikalarında 2 Fiat Egea Otomobil çekilişi Milas I. Noter Katibi Nazik Aras gözetiminde açık olarak yapıldı ve Fiat Egea kazanan talihli numaralar belirlendi. Buna göre birinci araç 007316 nolu bilete, ikinci araç ise 033611 nolu bilete çıktı. Egealar statta bulunan kişilere isabet etmezken, ilk yapılan tespitlere göre bir aracın satılan biletlerden birine çıktığı tespit edilirken, ikinci aracın iade edilen biletlere çıkıp çıkmadığının Noter tarafından araştırılmaya devam edildiği öğrenildi. Kazanan kişilerse henüz belli olmadı.

Yeni Milasspor 2 Otomobil Fiat Egea çekilişi ile araç kazanan talihlilerin isimleri, 3 ve 4 Kasım tarihlerinde ilçemiz yerel gazeteleri Önder ve Menteşe’de resmen yayınlanacak.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500