Advert
Advert
Advert

10 TAKIMLI LİG BAŞLIYOR…

10 TAKIMLI LİG BAŞLIYOR…
Bu içerik 1193 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Muğla Süper Amatör Küme Ligi bu hafta sonu yapılacak müsabakalarla başlıyor…

10 Takımın katıldığı ve sezon sonunda şampiyon olan takımın BAL Ligine yükseleceği Muğla Süper Amatör Küme Liginde ilçemizi temsil edecek olan Yeni Milasspor’un rakibi Ölüdeniz Belediyespor ligden çekildiği için temsilcimiz bu hafta sonu lig maçı oynamayacak.

10 takımın şampiyonluk ve ligde kalma mücadelesi yapacağı Süper Amatör Küme Liginde müsabakalar 30 Ekim Pazar günü oynanacak.

Haftanın Karşılaşmaları

29 Ekim Cumartesi - Saat 14.00

Dalyanspor - Dalaman Belediyespor

Muğla Üniversitesi - Ortakent Yahşispor

30 Ekim Pazar - Saat 14.00

Turgutreis Belediyespor - Gümüşlük Gençlikspor

Seydikemer Belediyespor - Menteşegücü

İkinci Lig Karşılaşması

30 Ekim Pazar - Saat 13.30

Fethiyespor - Amedspor

3. Lig Karşılaşmaları

30 Ekim Pazar - Saat 13.30

Muğlaspor - Maltepespor

Yomraspor - B.B.Bodrumspor

BAL Ligi Karşılaşmaları

30 Ekim Pazar - Saat 13.30

Ortaca Belediyespor - UTAŞ Uşakspor

Aliağa Belediyespor - Yatağanspor

Sarayköyspor - Karpuzlu Belediyespor

Ödemişspor - Sökespor

Didim Belediyespor - Çiğli Belediyespor

Çine Madranspor – Pamukkalespor

1.Amatör Küme Ligi Maçları

30 Ekim Pazar - Saat 14.00

Güllük Belediyespor - Bafa Belediye Zeytinspor

Karaovaspor - Konacıkspor

Kavaklıdere Belediyespor - Menteşe Yerküpespor

U17 Ligi Karşılaşmaları

29 Ekim Cumartesi - Saat 14.00

Yeni Milasspor - Gündoğan Belediyespor

B.B.Bodrumspor - Yatağanspor

Menteşegücü - Menteş Gençlikspor

U15 Ligi Karşılaşmaları

30 Ekim Pazar - Saat 14.00

Milas Gençlikspor - Turgutreisspor

Yalı Gençlikspor - B.B.Bodrumspor

Milas Belediyesi Voleybol Takımı İkinci Ligi Maçlarına Başlıyor…

İlçemizi ve İlimizi Türkiye İkinci Voleybol Liginde temsil edecek olan ilçemiz ekibi Milas Belediyespor Büyük Erkekler Voleybol Takımı ilk ligi maçını deplasmanda Denizli Acıpayam Belediyespor ile oynayacak. Osman Çakıray ve Sefa Koşar tarafından çalıştırılan Milas Belediyesi Büyük Erkekler Voleybol Takımı geçen sene üçüncü ligde grubunu üçüncü sırada tamamlamış ve final maçları oynama hakkını kıl payı kaçırmıştı.

Grubunda Alanya Belediyespor, Antalya Korkuteli Gençlikspor, Antalya Manavgat Bahçeşehirspor, Bursa Voleybol, İnegöl Belediyespor, Denizli Acıpayam Halkeğitim, İzmir Büyük Egespor, İzmir Saint Joseph, Muğla Seydikemer Belediyespor takımları ile ligde mücadele edecek olan ilçemiz temsilcisine şampiyonluk yolunda gazetemiz adına başarılar diliyoruz.

İkinci Lig Voleybol Maçı

30 Ekim Pazar - Saat 14.00

Denizli Acıpayamspor - Milas Belediyespor

Yıldız Kızlar Voleybol Ligi Maçları

30 Ekim Pazar - Saat 14.00

Milas Belediyespor - Bodrum Voleybol

Saat 16.00

Milas Dörtyol Gençlikspor - Bodrum İhtisasspor

Yıldız Erkekler Voleybol Maçı

Saat 18.00

Milas Belediyespor - Menteşe Belediyespor

Muğla Muhasebeciler Halı Saha Futbol Turnuvası

Ula Spor Park Halı Sahası

Saat 14.00

Yatağan - Milas

Saat 15.00

Muğla - Marmaris

Saat 16.00

Ortaca - Fethiye

Milas Belediyesi Gençlikspor Kulübü Halı Saha Turnuvası

29 Ekim Cumartesi

Milas Belediyesi spor Kompleksi Halı Sahası

Saat 16.30

Açılış Töreni

Saat 17.00

Muski - Hava Meydan Komutanlığı

Saat 18.00

Ankara Oto - Mylasa 48

30 Ekim Pazar - Saat 16.00

Milas Çarşı – PTT

Saat 17.00

Gül Halı-Kaymakamlık

Saat 18.00

DHMİ - YATU

Saat 19.00

Milas Belediyesi - Vergi Dairesi

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500