Advert
Advert
Advert

TARİŞ ESKİ BAŞKANI ‘ALKAYA’ VEFAT ETTİ…

TARİŞ ESKİ BAŞKANI ‘ALKAYA’ VEFAT ETTİ…
Bu içerik 4003 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

TARİŞ Zeytin ve Zeytinyağı Tarım Satış Kooperatifleri Birliği Yönetim Kurulu Üyesi, 153 No’lu TARİŞ Milas Zeytin ve Zeytinyağı Tarım Satış Kooperatifi eski Yönetim Kurulu Başkanı ve Milas Çomakdağ Kızılağaç Köyü eski Muhtarlarından Mehmet Şerafettin Alkaya yaşamını yitirdi…

71 yaşında aramızdan ayrılan Mehmet Şerafettin Alkaya, 70’li yıllarda 1980’e dek yaptığı Çomakdağ Kızılağaç Köyü Muhtarlığının ardından, 153 No’lu TARİŞ Milas Zeytin ve Zeytinyağı Tarım Satış Kooperatifi yöneticiliği ve 1989 – 2009 yılları arasında Kooperatif Başkanlığı görevlerinin sonrasında TARİŞ Zeytin ve Zeytinyağı Tarım Satış Kooperatifleri Birliği Yönetim Kurulu Üyeliği görevini sürdürüyordu.

Alkaya, Çomakdağ Kızılağaç Mahallesi Camii’nde kılınan cenaze namazının ardından aynı mahalle mezarlığında toprağa verildi.

Alkaya’nın cenazesine, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, TARİŞ Zeytin ve Zeytinyağı Tarım Satış Kooperatifleri Birliği Yönetim Kurulu Başkanı H. Cahit Çetin, TARİŞ yöneticileri, Milas Ziraat Odası Başkanı İsmail Atıcı, 153 No’lu TARİŞ Milas Zeytin ve Zeytinyağı ile 152 No’lu TARİŞ Milas Pamuk Tarım Satış Kooperatiflerinin yöneticileri, bazı Muhtarlar, Sivil Toplum Kuruluşlarının yöneticileri, siyasi parti temsilcileri ve Alkaya Ailesi’nin yakınları ve dostları katıldı.

Başsağlığı…

Mehmet Şerafettin Alkaya’nın yaşamını yitirmesi nedeniyle yaşanan acıyı paylaşıyor başta Alkaya Ailesi olmak üzere tüm yakınlarına ve sevenlerine Radyo Gözlem, Ajans Gözlem, Gazete Güney Ege ve habermilas.com ailesi olarak başsağlığı ve sabırlar diliyoruz.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500