Advert
Advert
Advert

AKBANK’TAN ZEYTİN HASAT ŞENLİĞİ’NE DESTEK…

AKBANK’TAN ZEYTİN HASAT ŞENLİĞİ’NE DESTEK…
Bu içerik 2309 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Akbank, Milas Zeytin Hasat Şenliği’ne finans sektörü ana sponsoru oldu… Akbank’ın desteği gelecek yıllardaki şenliklerde de sürecek…

Akbank, bu yıl 19 - 20 Kasım tarihlerinde yapılacak 3. Zeytin Hasat Şenliği’ne finans sektörü ana sponsoru oldu. Milas’taki banka şubeleri arasında şenliğe sponsor desteği veren tek banka olan Akbank’ın desteği bundan sonraki şenliklerde de sürecek.

Milas 3. Zeytin Hasat Şenliği’ne, Milas’taki banka şubeleri arasında sadece Akbank sponsor olurken Akbank Milas Şubesi Müdürü Mustafa Ateş, sponsorluk desteğinin bundan sonraki yıllarda da süreceğini söyledi.

Akbank’ın imza attığı 20 maddelik Milas Zeytin Hasat Şenliği finans sektörü ana sponsorluk sözleşmesine göre banka şenlik kapsamında kullanılacak logo, afiş, tasarım, bilboard ve görsel ürünlerin tümünü sağlayacak. Protokole göre Akbank, şenlik alanında bir fotoğraf panosu kuracak ve burada isteyen herkesin fotoğraflarını çekerek kendilerine armağan edecek. Ayrıca, Akbank çalışanlarının eşleri ve çocuklarından oluşan Akbank Bandosu, şenlik yürüyüşünde yer alacak.

MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Akbank’ın 3. Milas Zeytin Hasat Şenliği’ne finans sektörü ana sponsor olmasının çok önemli ve çok sevindirici olduğunu belirterek “Türkiye’nin önde gelen bir bankası olan Akbank gibi çok önemli bir kuruluşun bu desteği, 3 yıldır düzenlemekte olduğumuz Zeytin Hasat Şenliği’nin ne kadar doğru bir yolda yürümekte olduğunun da açık kanıtıdır. Akbank, bundan sonraki yıllarda da şenliğimize finans sektörü ana sponsor olarak destek verecektir. Akbank’a ve Milas Şube Müdürü Mustafa Ateş’e bu desteklerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500