Advert
Advert
Advert

MİTSO LOKALİ YENİDEN HİZMETTE…

MİTSO LOKALİ YENİDEN HİZMETTE…
Bu içerik 5584 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Ticaret ve Sanayi Odası Binası’nın en üst katında yer alan, MİTSO Lokali uzun bir aradan sonra yeniden Milas halkına hizmet vermeye başladı… Lokalin açılışı ile ilgili olarak kokteyl düzenlendi…

İşletmeciliğini Milas’ın tanınmış esnaf ve simalarından Şükrü Demirkol ile Can Alaçeşme’nin yapmaya başladığı MİTSO Lokali yenilenen yüzü ve güler yüzlü personelleri ile 17 Ekim Pazartesi gününden itibaren hizmet vermeye başlamıştı.

Lokalin resmi açılışı ise 21 Ekim Cuma günü saat 16 sıralarında düzenlenen kokteyl ile gerçekleştirildi. Açılışa Milas Kaymakamı Fuat Gürel, Milas Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Reşit Özer, Milas Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Celal Devrim, Expolink Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Erdoğan, Demirkol ve Alaçeşme aileleri ile dostları katıldı.

Lokalin açılış kurdelesi Kaymakam Gürel ve katılan protokol tarafından kesildi. Kaymakam Gürel, yenilenen lokalin hem oda üyelerine hem de Milaslılara hayırlı olması dileğinde bulundu.

Kokteyle katılanlara canlı müzik eşliğinde çeşitli ikramlarda bulunuldu.

Dostlar ortamında keyifli gece…

MİTSO Lokali İşletmecileri Şükrü Demirkol ile Can Alaçeşme, açılış kokteylinin ardından akşam saatlerinde dostlarını yeni mekanlarında ağırladılar.

İstanbul’dan gelen genç müzisyenlerin seslendirdiği canlı müzik eşliğinde eğlenenlere işletme ortaklarından Şükrü Demirkol da bir sürpriz yapıp, şarkılar seslendirdi. Demirkol’un performansı katılımcılar tarafından alkış topladı.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500