Advert
Advert
Advert

FUTBOL TURNUVASINDA GERİ SAYIM…

FUTBOL TURNUVASINDA GERİ SAYIM…
Bu içerik 2055 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Gençlikspor Kulübü tarafından her yıl geleneksel olarak yapılan Kurumlararası Halı Saha Futbol Turnuvası hafta sonu başlıyor…

Milas Belediyesi’nin sponsor olduğu Milas Belediyesi Gençlikspor Halı Saha Futbol Turnuvasına katılımlar da devam ediyor.

Milas Belediyesi Spor Kompleksi Halı Sahasında 29 Ekim Cumartesi günü ilk gün karşılaşmaları ile başlayacak olan Kurumlararası Halı Saha Futbol Turnuvası kura ve fikstür çekimi hafta içinde Milas Gençlikspor Kulübü bürosunda yapılacak.

Milas Gençlikspor Kulübü Başkanı Ersin Köksal Milaslı tüm sporseverleri halı saha futbol turnuvası müsabakalarını izlemeye davet ederek halı saha futbol turnuvası ile kurumların birbirine yaklaşmalarını belirli yaş üzerindeki sporculara futbol oynama imkanı tanımaya çalıştıklarını söyledi.

Seviyeli düzgün ve ciddi bir futbol turnuvası için gereken tüm çalışmaları yaptıklarını vurgulayan Başkan Köksal “bizler için önemli olan sporcuların sağlıklarıdır” dedi.

Başarılı bir futbol turnuvası olması dileklerini belirten Başkan Köksal turnuvaya katılan tüm takımlara ve sporculara teşekkür ettiğini söyledi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500