Advert
Advert
Advert

TEŞEKKÜR ETTİ…

TEŞEKKÜR ETTİ…
Bu içerik 3194 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Geçtiğimiz hafta içinde Polonya’da yapılan Dünya Vetaranlar Güreş Şampiyonasında Milli Takım Formasını giyen Milaslı güreşçimiz Erkan Uysal dünya üçüncülüğü derecesini elde etti…

2015 Atina dünya dördüncülüğü sonrasında başarı çıtasını bir adım daha yükselten milli sporcumuz Erkan Uysal 2016 Polonya Dünya Üçüncüsü olarak ülkemizi gururlandırdı.

Geçtiğimiz günlerde Milas’a dönen ve Radyo Gözlem Spor Saati konuğu olan başarılı güreşçimiz Erkan Uysal güreşteki yükselen başarısını sporseverlerle paylaştı ve kendisine destek olanlara teşekkür etti.

Başarılı sporcuyu ödüllendirdi…

Polonya Dünya Güreş Şampiyonası dünya üçüncüsü milli sporcumuz Milas Belediyesi Zabıtası Erkan Uysal katıldığı Polonya Güreş Şampiyonası sonrasında kazandığı Bronz Madalya ile kendisine şampiyona öncesinde yıl boyunca destek olan maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen Güllük İkont Otel sahibi ve işletmecisi İşadamı Sami Kont’u ziyaret ederek Polonya Dünya Güreş Şampiyonası ile ilgili bilgiler verdi ve destekleri için Kont’a teşekkür etti.

Başarılı güreşçimiz Erkan Uysal ile bir süre sohbet eden işadamı Sami Kont milli güreşçimizi dünya üçüncülüğünden dolayı kutlayarak kendisini bir altınla ödüllendirdi.

Milli Takım sporcumuz Erkan Uysal’ı kutlayan işadamı Sami Kont sporun ve sporcunun her zaman yanında olmaya devam edeceğini belirterek “spora ve sporculara destekler verildiği sürece başarılı sporcularımızın sayısı da her geçen gün artacaktır” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500