Advert
Advert
Advert

AMATÖR SPOR HAFTASININ SON ETKİNLİKLERİ…

AMATÖR SPOR HAFTASININ SON ETKİNLİKLERİ…
Bu içerik 1250 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

10 - 16 Ekim tarihleri arasında kutlanan Amatör Spor Haftası’nın ilçemiz Milas’taki kutlamaları 15 - 16 Ekim Cumartesi Pazar günleri yapılan son iki spor etkinliği ile tamamlandı.

Geçtiğimiz hafta sonu Cumartesi günü yapılan judo gösterileri ve Pazar günü yapılan Güreş etkinlikleri ile tamamlanan Amatör Spor Haftası kutlama programında hentbol, badminton, masa tenisi, judo, güreş, voleybol, basketbol gibi spor etkinliklerinin yanı sıra çocuklar için mendil kapmaca yarışmaları da düzenlendi.

Milas Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü, Milas Milli Eğitim ve Milas Kaymakamlığı iş birliğinde düzenlenen Amatör Spor Haftası Spor Etkinliklerine Milas’ta spor yapan yüzlerce sporcu katılarak destek oldular.

Son etkinlikler judo ve güreşten geldi…

Amatör Spor Haftası Etkinliklerinin son iki gününde antrenörlüğünü Yeliz Çatak’ın yaptığı judo takımının sporcularının gösterileri beğeni toplarken diğer spor etkinliğinde Milas Güreş Eğitim Merkezi Güreş Salonu’nda geleceğin başarılı güreşçileri ve yıldız sporcuları minderde birbirleriyle güreşerek gelecekte iyi birer sporcu olacaklarını gösterdiler.

Yapılan her iki spor etkinliği sonrasında katılımları için sporculara teşekkür belgelerini İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Mustafa Ali Ünlüsoy ve iki spor dalının antrenörleri verdiler.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500