Advert
Advert
Advert

MİTSO’DAN ÖZEL KUTLAMA…

MİTSO’DAN ÖZEL KUTLAMA…
Bu içerik 1709 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Ticaret ve Sanayi Odası tarafından, Cumhuriyetimizin ve Cumhuriyetimizle aynı yaşta olan MİTSO’nun kuruluşunun 93’üncü yıl dönümü dolasıyla kutlama töreni düzenlenecek… MİTSO yönetimi, odanın eski üyeleri ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret ederek özel programa davet etti…

Cumhuriyetimizin ve MİTSO’nun kuruluşunun 93’üncü yıl dönümü dolayısıyla MİTSO tarafından 29 Ekim Cumartesi günü saat 17 ile 19.30 arasında MİTSO Lokali’nde program düzenlenecek. Gecede, 35 yıl ve üzerinde oda üyeliği bulunanlar ile daha önce yönetim kurulu üyeliği görevinde bulunanlara plaket verilecek.

Gecede plaket verilecek olan eski üyeleri tek tek ziyaret ederek geceye davet eden MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer ve MİTSO Meclis Başkanı Mustafa Yüksel, daha önce MİTSO Başkanlığı ve MİTSO Meclis Başkanlığı görevlerinde bulunan Türk Hava Kurumu Milas Şube Başkanı Ahmet Faik Demirkol’u ziyaret etti.

Özer ve Yüksel’in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, ilçemizde bulunduğu görevler hakkında bilgiler aktaran THK Başkanı Demirkol, “Ben de diğer Milaslılar gibi çiftçilikten geliyorum. Daha önce tütün eksperliği yapıyordum. Fakat Milas’ta Çiftçi Mallarını Koruma Başkanlığı, Ticaret Odası Başkanlığı ve Ticaret Odası Meclis Başkanlığı görevlerinde de bulundum. 90 yaşımdayım. 39 yıldır da THK Milas Şubesi Başkanı olarak görev yapıyorum. Atamızın yadigarı olan THK’da 39 yıl görev yapmak nasip oldu. Allah’a şükür şimdiye kadar yaptığımız tüm çalışmalarda Milaslı hayırseverler bizleri yalnız bırakmadı. Destekte bulunan herkese teşekkür ediyorum” dedi.

MİTSO’nun bu yıl 93’üncü yıldönümünü kutlayacaklarını belirten MİTSO Başkanı Özer, “Odamız cumhuriyetimizle yaşıt. Odamızın ve cumhuriyetimizin 93’üncü yıl dönümünü kutlamak için bir program hazırladık. MİTSO’da 35 yıl ve üzerinde kaydı bulunan üyelerimiz ile daha önce yönetiminde yer alanlara gecede plaket vereceğiz. Sizleri de o gün aramızda görmekten mutluluk duyacağız” dedi.

Özer yaptığı konuşmanın ardından programla ilgili davetiyeyi Demirkol’a verdi. Davetten dolayı MİTSO yönetimine teşekkür eden Demirkol, sağlık sorunları yaşamadığı sürece geceye katılacağını ifade etti.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500