Advert
Advert
Advert

HASANLAR’DA YOLLAR, PARKE İLE KAPLANDI…

HASANLAR’DA YOLLAR, PARKE İLE KAPLANDI…
Bu içerik 1947 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından kırsal mahallelerde başlatılan yolların iyileştirilmesi çalışmaları kapsamında kilit parke döşeme çalışmaları devam ediyor…

Fen İşleri ekiplerince, Hasanlar Mahallesi’nde başlatılan kilit parke döşeme çalışmalarının kısa sürede tamamlanarak mahalle halkının hizmetine sunulduğu bildirildi.

Milas Belediyesi Basın Bürosundan verilen bilgiye göre, tüm ara sokakları beton parke ile döşenen Hasanlar Mahalle sakinleri çalışmalardan memnun.

Bu arada, Milas Belediyesi’nin, ilçemizin tüm kırsal mahallelerinde başlattığı kilit parke döşeme çalışmalarını yılsonuna kadar tamamlayacağı da belirtildi.

Yürütülen çalışmalar hakkında bir açıklama yapan Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat; “Kırsal mahalle ziyaretlerimiz sonrası 132 mahallemiz için çalışmalara başlanması yönünde talimatlar verdik. Bu talimatlar içinde, mahalle içi yol yapımı, çocuk parkı, meydan düzenlemesi, kilit parke taşı döşenmesi, altyapı, mezarlık ve ova yollarının bakımları vardı. Ayrıca bizim görev ve sorumluluk alanımız dışında olmasına rağmen Camilerimizin ve okullarımızın bahçe düzenlemesi ve bahçe duvarlarında da çalışmalar yaptık. Hizmet alanlarımızın genişlemesine rağmen gelirlerimizin neredeyse yarı yarıya azalmasını bahane olarak göstermedik. Kendi kaynaklarımızı kendimiz yaratarak hizmetlerimizi eksiksiz yerine getirmeye çalışıyoruz. Şu ana kadar elimizin değdiği mahallelerimiz daha da güzelleşti. Mahalle sakinlerimizin hizmetlerimizden duyduğu memnuniyeti gördükçe bizler de mutlu oluyoruz. Zaman zaman da eleştiriler alıyoruz. Neden bizim mahalleyi yapmadınız diye. Sizler de takdir edersiniz ki, 132 mahallede aynı anda çalışma yapmamız mümkün değil. Bizler de kendimize bir program çıkardık. Bu program kapsamında çalışmalarımız devam ediyor. Ama kimse merak etmesin, tüm mahallelerimiz hizmetlerin tümünü alacak” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500