Advert
Advert
Advert

MİLLİ GÜREŞÇİ, KAYMAKAM GÜREL’İ ZİYARET ETTİ…

MİLLİ GÜREŞÇİ, KAYMAKAM GÜREL’İ ZİYARET ETTİ…
Bu içerik 1698 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Belediyespor Kulubü’nün güreşçisi, Milas Zabıta Memuru Erkan Uysal geçtiğimiz hafta içinde Polonya’da katıldığı Dünya Vetaranlar Güreş Şampiyonası’nda elde ettiği Dünya Üçüncülüğü başarısı sonrasında ilçemizi geri döndü…

Şampiyon güreşçimiz Uysal, Milas Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Mustafa Ali Ünlüsoy ile birlikte Milas Kaymakamı Fuat Gürel’i makamında ziyaret ederek katıldığı Polonya Dünya Vetaranlar Güreş Şampiyonası ile ilgili bilgiler verdi.

Şampiyonada grup finaline kadar başarılı güreşler yaptığını belirten güreşçimiz Uysal, grup final maçına kırık parmakla çıktığını ve rakibine yenilerek Dünya Üçüncülüğü unvanını kazandığını söyledi. Hedefinin şampiyonluk olduğunu vurgulayan güreşçimiz Uysal şampiyon oluncaya kadar güreşe devam edeceğini belirtti.

Başarılı güreşçiyi kutladı…

Milas Kaymakamı Fuat Gürel, kendisini ziyaret eden güreşçi Uysal’ı Dünya Üçüncülüğü başarısı nedeniyle kutladığını belirterek  “Bu tür şampiyonalarda önemli olan ilçemizi ilimizi ve ülkemizi başarıyla temsil ederek ülkemizin tanıtımını en iyi şekilde yapmaktır” dedi.

Güreşçimiz Erkan Uysal’ı başarısından dolayı kutladığını söylen Kaymakam Gürel yeni güreş şampiyonalarında başarı dileklerini iletti.

Milli takım güreşçimiz Erkan Uysal’a teşekkür eden Kaymakam Fuat Gürel başarılı sporcumuzu ödüllendirerek hediyeler verdi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500