Advert
Advert
Advert

AKIN; BELEDİYELER YENİDEN İNCELENSİN…

AKIN; BELEDİYELER YENİDEN İNCELENSİN…
Bu içerik 1419 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Büyük Birlik Partisi Muğla İl Başkanı Harun Akın’ın, belediyelerin yeniden incelenmesi için savcılığa başvurduğu bildirildi…

Akın, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada Muğla ve ilçe belediyelerinde gerek rutin, gerekse yapılan şikâyetler sonrası incelemeler yapan müfettişlerin bir kısmının FETÖ’den tutuklandığını bir kısmının ise görevden uzaklaştırıldığını, bu nedenle belediyelerin yeniden incelenmesi gerektiğini belirterek, “Bu vesile ile buradan muhataplarına sesleniyorum, hiçbir şey Muğla’da eskisi ve sizlerin himayesinde olmayacak. Muğla ne derse, ne isterse o olacak. Geçmişte Muğla’ya yapılan her türlü haksızlık, usulsüzlük ortaya çıkacak ve her zaman güvendiğimiz, arkasında olduğumuz devletimiz gereğini yapacaktır. Tüm halkımız müsterih ve rahat olsun ki sizler varsınız, biz varız ve Muğla huzura kavuşacak, çürük elmalar er ya da geç ayıklanacaktır. Bu hususu da siz saygıdeğer halkımla paylaşmayı bir borç bildiğim için açıklama gereği duyduğumu ifade ederim” dedi.

Harun Akın, savcılığa verdiği dilekçesinde, “Tüm belediyeleri geçmiş dönemlerde müfettişler tarafından inceleme konusu olan hususların devletine, milletine sadık müfettişler tarafından yeniden açılarak incelenmesi kamu yararına hazineye aidiyeti yapılması, gereken haksız kazanımların tespit edilerek gereğinin yapılmasını kendim ve millet adına istiyorum” ifadelerine yer verdi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500