Advert
Advert
Advert

EŞİNİN PAYLAŞIMI GÖRENLERİ DUYGULANDIRDI…

EŞİNİN PAYLAŞIMI GÖRENLERİ DUYGULANDIRDI…
Bu içerik 22451 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Diyarbakır’ın Silvan İlçesi’nde PKK’lı teröristlerin saldırısında yaralanan 27 yaşındaki Milaslı Uzman Çavuş Tayyip Günay’ın eşi Bahar Günay’ın Facebook’taki paylaşımı görenleri duygulandırdı…

10 Ekim’de Silvan’da Kazan Dağı Bölgesi’nde operasyon hazırlığı yapan askeri time PKK’lı teröristler tarafından roketatar ve uzun namlulu silahlarla gerçekleştirilen saldırıda 1 asker şehit olurken Milaslı Uzman Çavuş Tayyip Günay’ın da aralarında bulunduğu 5 asker de yaralanmıştı.

Vücuduna isabet eden 2 mermi ile yaralanan Uzman Çavuş Günay, Ankara GATA Hastanesi’nde tedaviye alındı. 3 aylık bir kız çocuğu babası olan Günay’ın tedavisi devam ederken Milas’ta oturan eşi 23 yaşındaki Bahar Günay’ın saldırının gerçekleştiği gün Facebook sayfasında “Canım Eşim” diyerek başladığı mesajında şunları yazdığı görüldü:

“Bir asker eşiysen, en büyük yükü sen taşırsın. Ne kadar gülsen de için hep buruktur. Bir yanın kırıktır, zaman gelir gülmeyi unutursun. İçin kan ağlar, gece uykuların gider. Kısacası, ölüm korkusunu yaşarsın. Sen bilir misin sevdiğini kaybetme korkusunu? Ama biz, her gün her dakika sevdiklerimizin ölüm korkusuyla yaşarız. Sesini duymadan bir gün duramazken, nefes almasına şükrederiz. Çünkü biz, eşimiz askerken hepimiz birer asker oluruz. Eşlerimiz vatanı biz de onları korumaya çalışırız.”

Bahar Günay yaptığı açıklamada, Facebook’taki paylaşımını eşinin yaralandığı haberini almadan önce yaptığını belirtip, “Bu asker ailelerinin bir kaderi. Eşim iyileşip tekrar görevinin başına dönecek. Biz de vatanımızı korumak için eşimle birlikte yurdun her köşesinde yaşantımıza devam edeceğiz” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
orhan yaman     0000-00-00 Allah eşine ve çocuklarına bağışlasin
mehmet akgul     0000-00-00 ALLAH tan acil sifalar diliyoruz
mamy canpolat     0000-00-00 Allah yardimcilari olsun :(
Mali     2016-10-13 Allah acil şifalar versin Allah ım eşine,çocuğuna,ailene,ablana bağışlasın...Dualarım sizlerle
mali     2016-10-13 Allah acil şifalar versin Allah eşine, çocuğuna, ailene, ablana bağışlasın...
mali     2016-10-13 Allah acil şifalar versin Allah eşine, çocuğuna, ailene, ablana bağışlasın...
Ayse pinar     0000-00-00 Askerimizi acil şifalar ailesine ve yavrusuna bahiclasin
Ayse pinar     0000-00-00 Askerimizi acil şifalar ailesine ve yavrusuna bahiclasin
Amigo Şeker     0000-00-00 Allah şifalar versin Geçmiş olsun kardeşim
Mali     2016-10-13 Allah acil şifalar versin dualarım sizinle