Advert
Advert
Advert

BÜYÜKŞEHİR AKADEMİSYENLERE MUĞLA’YI TANITTI…

BÜYÜKŞEHİR AKADEMİSYENLERE MUĞLA’YI TANITTI…
Bu içerik 1378 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Muğla Büyükşehir Belediyesi, II. Uluslararası Müzik ve Dans Kongresi için Muğla’da bulunan akademisyenlere ‘sosyal-turistik gezi’ düzenledi.

Muğla Büyükşehir Belediyesi Turizm, Gençlik ve Spor Dairesi Başkanlığı tarafından düzenlenen gezide akademisyenler Muğla’nın öne çıkan değerleriyle buluşturuldu.

Azerbaycan, Makedonya ve Türkiye’deki çeşitli üniversitelerden kongre için gelmiş olan akademisyenlere Muğla Büyükşehir Belediye binası, Muğla Müzesi, Belen Kahvesi, Bozüyük Kültür Evi, Cemil Toksöz Evi ve Stratonikeia Antik Kenti gibi yerler tanıtıldı.

Turizm, Gençlik ve Spor Dairesi Başkan Vekili Ali İnan, “Ziyaret için ilimizde bulunan akademisyenlerle bir gezi düzenledik. İlimize gelen bilim insanlarına ‘kıyıdan kırsala kadar turizm’ bakış açısıyla ilçelerimizde yeralan turizm alanlarını tanıttık. Bu tür etkinliklerimiz bundan sonra da devam edecek” dedi.

Muğla Büyükşehir Belediyesi Turizm, Gençlik ve Spor Dairesi Başkanlığı’nda görevli Turist Rehberi ve Sanat Tarihçisi çalışanların eşlik ettiği gezide akademisyenlere Muğla’nın tanıtıcı malzemelerin bulunduğu çantalar hediye edildi.

28 Eylül Çarşamba günü gerçekleştirilen gezi sonrası akademisyenler Muğla Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkürlerini ve memnuniyetlerini dile getirdiler.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500