Advert
Advert
Advert

AMATÖR SPOR HAFTASI KUTLANACAK…

AMATÖR SPOR HAFTASI KUTLANACAK…
Bu içerik 1215 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Bu yıl 10-16 Ekim tarihlerinde ülke genelinde kutlanılacak olan Amatör Spor Haftası etkinlikleri kapsamında Milas’ta da etkinlikler düzenlenecek…

Milas Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından ülke genelinde her yıl kutlanılan Amatör Spor Haftası etkinlikleri kapsamında Milas’ta da 10-16 Ekim tarihlerinden kutlama programı düzenlenecek.

Milas Kaymakamı Fuat Gürel’in başkanlığında oluşturulan düzenleme komitesi tarafından Milas Kaymakamlığı toplantı salonunda yapılan toplantıda Voleybol, Basketbol, Hentbol, Badminton, Güreş, okçuluk, yürüyüş, çocuk oyunları, masa tenisi turnuvası ve özel öğrencilerin gösterileri gibi etkinliklerin hafta boyunca yapılması kararlaştırıldı.

Amatör spor Haftası kapsamında yapılacak olan etkinliklerle ilgili kısa bir açıklama yapan Milas Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Mustafa Ali Ünlüsoy; “Düzenlenen toplantıyla ilçemizde bir hafta sürecek olan güzel bir program hazırladık. Bu kapsamda tüm vatandaşlarımızı etkinliğimize davet ediyorum” dedi.

Toplantıda bir diğer konuşan isim ise Milas Kaymakamı Fuat Gürel oldu. Kaymakam Gürel, şunları söyledi:

“Gençliğimizde amatör spor bizim için önemli. En iyi şeklide imkânları kullanarak kutlayacağız. Tüm kurumlarımız bu anlamda eminim ki ellerinden geleni yapacaktır. İlçemizdeki gençlerimizin kötü alışkanlıklardan uzak durması için sporun öneminin farkındayız. Tüm vatandaşlarımızı Amatör Spor Haftamıza davet ediyorum.”

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500