Advert
Advert
Advert

SPOR SALONUNDA ‘MUTLU SON’A DOĞRU...

SPOR SALONUNDA ‘MUTLU SON’A DOĞRU...
Bu içerik 3024 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Belediyesi tarafından yaptırılan Atatürk Kapalı Spor Salonu’na enerji sağlayacak trafo şantiye alanına yerleştirildi…

Milas Belediyesi tarafından Şevketiye Mahallesi’nde 2014 yılında temeli atılan ve tamamlanmasına rağmen elektrik enerjisi verilemediği için yüklenici firmadan teslim alınamayan spor kompleksinin bu sorunu da böylece çözüme kavuşturulmuş oldu.

Milas Belediyesi Basın Bürosundan verilen bilgiye göre, ADM Elektrik Dağıtım A.Ş tarafından 630 kWA gücündeki trafo-beton köşk yerleştirildi. Tesisin hizmete girmesi için trafoya ADM Elektrik Dağıtım A.Ş tarafından enerji sağlanması bekleniyor.

2 adet kapalı sahası, 1 adet yarı olimpik yüzme havuzu, saunası, fitnes salonu, kafeteryası, konferans salonu ile bölgemizin en kapsamlı spor kompleksi olmaya hazırlanan tesisin, ilçemizin en büyük eksiklerinden birini de tamamlayacağı belirtiliyor.

Konuyla ilgili açıklama yapan Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat; “Yapımında sona gelinen tesisin kapılarını açması için ADM Elektrik Dağıtım A.Ş’nin trafoya enerji vermesini bekliyoruz. Muğla bölgesinin en iyi spor komplekslerinden biri olacak olan tesisimiz tüm Milas halkına ve amatör sporculara hizmet vererek, önemli bir ihtiyaca da cevap vermiş olacak” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500