Advert
Advert
Advert

ÇALIŞMALAR KETENDERE’DE DEVAM EDİYOR…

ÇALIŞMALAR KETENDERE’DE DEVAM EDİYOR…
Bu içerik 2266 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Belediyesi, vatandaşların istekleri doğrultusunda yolların yapılması için çalışmalarını sürdürüyor… Devam ettirilen kilitli parke taşı döşeme çalışmaları sonucu birçok mahalle, rahat bir ulaşım olanağına kavuştu…

Milas Belediyesi Basın Bürosundan verilen bilgiye göre, Fen İşleri Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen çalışmalar sonucunda Ketendere Mahallesi’nde; mevcut yolların dışında yeni yollar açılarak kilit parke taşı döşemesi yapılıyor. Kilit parke taşı döşemesi sonucunda mahallenin çehresi de değişiyor. Yapılan çalışmalardan memnuniyetini dile getiren Ketendere Mahalle sakinleri Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat ve Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerine teşekkür etti.

Milas sınırları içerisinde bulunan 132 mahallenin 20 tanesinde kilit parke taşı ile döşeme işinin devam ettiğini söyleyen Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat; “Mayıs ayında hız verdiğimiz çalışmalar sonucu ilk iki etapta 125 bin metrekare parke döşeme çalışması uygulandı. Bu rakam yılsonuna kadar daha da artacak. Çalışmalarımız sadece kilit parke taşı ile sınırlı değil. Birçok mahallemizde de sati asfalt kaplama çalışmamız sürüyor. Her anlamda Milas Belediyesi’nin varlığını 2016 yılı sonuna kadar kırsal mahallelerimize hissettireceğiz” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500