Advert
Advert
Advert

BEÇİN BELEDİYESPOR’DA YÖNETİM DEĞİŞİKLİĞİ…

BEÇİN BELEDİYESPOR’DA YÖNETİM DEĞİŞİKLİĞİ…
Bu içerik 4603 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

10 yıllık bir Amatör Spor geçmişi olan ilçemiz Mahallerinden Beçin Belediyesinin spor kulübü olan Beçin Belediyespor’da yönetim değişikliği oldu.

Kulüp Başkanlığını Beçin Belediyesi Başkanı Mehmet Balcı’nın yaptığı Beçin Belediyespor’da geçtiğimiz hafta içinde yapılan Olağanüstü Kongresi ile yönetim değişikliğine gidildi.

Büyük Şehir Yasası ile faaliyeti sonlandırılarak Milas Belediyesine geçen Beçin Belediyespor Kulübünün yeni yönetiminde Erhan Çiftçi, Tuncay Karaca, Ercan Uğur, Çağlar Bozkurt, Mehmet Emin Şentürk, Mehmet Anıl Zeybekoğlu, Özgür Karagöz görev aldılar.

Yeni yönetim kendi arasında görev paylaşımı yaparak 2016-2017 sezonunda futbolda Mahalli Amatör Küme Liglerinde sporcularına hizmet etmeye önümüzdeki günlerde başlayacak.

Eski Yönetim Aklandı Yeni Yönetim Kabul Edildi…

2 Ekim Pazar günü gerçekleştirilen Beçin Belediyespor Olağanüstü Genel Kurulunda eski yönetim görevi yeni yönetime bıraktı. Beçin Belediyespor üyelerinin oy kullanarak yapılan seçimler sonrasında tek listedeki adaylar yönetime getirildiler.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması sonrasında yapılan kurul toplantısında Beçin Beledİyespor’un eski kulüp Başkanı ve Beçin Belediyesi Başkanı Mehmet Balcı kulübün geçmiş çalışmaları ile ilgili bilgiler vererek yeni yönetime seçilecek olan idarecilere çalışmalarında başarılar diledi.

İsim Değişikliği Kabul Edildi…

Beçin Belediyesispor Kulübünün yapılan Olağanüstü Genel Kurulunda tüzük değişikliği sonrasında kulübün yeni ismi de üyelerin oylarıyla kabul edildi.

2016 - 2017 spor sezonunda Milas Belediyesi Beçin Gençlikspor Derneği Spor Kulübü ismiyle sportif yarışmalara katılacak olan Beçin Gençlikspor’da bu yıl futbolda alt yapı liglerine ve ikinci amatör küme liglerinde mücadele edilecek.

Belediye Başkanından Destek Sözü Geldi…

Milas Belediye Başkanı ve Yeni Milasspor Kulübü Onursal Başkanı Muhammet Tokat Milas Belediyesi Beçin Gençlikspor Derneği Spor Kulübünün eski yönetimini kulüp çalışmaları nedeniyle kutlayarak teşekkür etti. Yeni yönetime seçilen kulüp yöneticilerine başarı dileklerini ileten Başkan Tokat Beçin gençliğine ve spor takımlarına gereken desteği vereceklerini söyledi.

Yönetim Kurulu Asil Adayları…

1- Erhan Çiftçi, 2- Tuncay Karaca, 3- Ercan Uğur, 4- Çağlar Bozkurt, 5- Mehmet Emin Şentürk, 6- Mehmet Anıl Zeybekoğlu, 7- Özgür Karagöz

Yönetim Kurulu Yedek Adayları…

1- Abdullah Turhan, 2- Halil Kaya, 3- Behçet Esenkaya, 4- Zeki Eroğlu, 5- Hakan Yılmaz, 6- Göksel Billur, 7- Erman Ankaralı

Denetim Kurulu Asil Adayları: 1- Erkan Tandır,  2- Sercan Güneş, 3- Neşet Pırnaz

Denetim Kurulu Yedek Adayları: 1- Ali Gürler, 2- Tezcan Yıldırım, 3- Serkan Kırıklı

ASKF Aday Delegeleri: 1- Erhan Çiftçi, 2-Tuncay Karaca, 3- Mehmet Anıl Zeybekoğlu, 4- Bahadır Elmas

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500