Advert
Advert
Advert

UYGULAMALI GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMİ TAMAMLANDI…

UYGULAMALI GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMİ TAMAMLANDI…
Bu içerik 2474 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Ticaret ve Sanayi Odası'nın bu dönem açmış olduğu ikinci Uygulamalı Girişimcilik Eğitimini başarıyla tamamlayan 30 girişimci adayının yeni hedeflerinin kendiişlerini kurmak olduğu bildirildi.

MİTSO Basın Bürosundan konuyla ilgili olarak yapılan açıklamada, MİTSO'nun KOSGEB işbirliğinde düzenlemiş olduğu, ABİGEM'in eğitim uzmanlarından Besim Ogelman tarafından MİTSO'da verilen ve 30 girişimci adayının katıldığı ikinci Uygulamalı Girişimcilik Eğitiminin tamamlandığı belirtilerek, “Eğitimi başarıyla tamamlayan girişimci adayları, kendi işyerlerini açmaları durumunda 50 bin TL'na kadar hibe desteğinden yararlanabilecekler ve ayrıca 100 bin liraya kadar da faizsiz kredi olanağından yararlanabilecekler” denildi.

MİTSO'da, dört gün süren uygulamalı girişimcilik eğitiminin ardından eğitime katılan genç girişimci adaylarıyla bir anı fotoğrafı çektiren MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, yeni eğitimler düzenlemek için en az 30 başvurunun olması gerektiğini belirterek, “Gelecek başvuruları bekliyoruz. Eğer başvurular 30'u bulursa yeni bir eğitim başlatabiliriz. Bu dönem ikinci eğitime katılan genç girişimci adaylarımızı kutluyor ve bundan sonraki yaşamlarında başarılar diliyorum” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500