Advert
Advert
Advert

BAŞKAN TOKAT ÇALIŞMALARI İNCELEDİ…

BAŞKAN TOKAT ÇALIŞMALARI İNCELEDİ…
Bu içerik 2238 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Kış sezonunun yaklaşmasıyla birlikte Milas Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü'ne bağlı asfalt ekiplerinin çalışmalarına hız verdiği bildirildi.

Milas Belediyesi Basın Bürosundan verilen bilgiye göre, Karacahisar mahallesi ve Ulupınar mevkii arasında asfalt çalışması yapılan yollarda inceleme yapan Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, bölgede yurttaşlarla sohbet etti.

Asfalt çalışmalarıyla ilgili bilgi alan Başkan Tokat, “Haziran ayı içerisinde kırsal mahallelerimize ziyaretler gerçekleştirip muhtar ve vatandaşlarımızın taleplerini dinlemiştik. Gelen talepler doğrultusunda yaptığımız programa göre bazı bölgelerimizde kilit parke döşemesi, bazı bölgelerimizde ise sati asfalt kaplama çalışmalarımız sürüyor. Yaklaşan kış sezonu öncesi çalışmalarımızın büyük bölümünü tamamlamayı hedefliyoruz” dedi.

İncelemeler sırasında Başkan Tokat mahalle sakinleri ve çocuklardan yoğun ilgi gördü. Vatandaşlar yapılan çalışmalardan dolayı mutlu olduklarını belirtirken, Başkan Tokat’a teşekkür etti. Bu sırada Başkan Tokat da çocuklara, içinde kırtasiye malzemesi olan çanta hediye etti.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Onur     0000-00-00 Kaç yıl oldu kardeşim ? Yaptığınız yol yine bozuluyor. Boş işlerle ugraşıyorsunuz sürekli. Geçen Emniyet'in önündeki ağaçların gövdesinin etrafındaki kabukları kesiyor 10 tane adam biraz ilerledi çay bahçesinin orda yol çalışmasında çalışan 5 tane adam. Zihniyetiniz bundan ileri gidemez. 5 para etmez belediyeciliğiniz var.
İsimsiz     0000-00-00 Önce personelinin maaşını o de adamlar köye gidemiyor 1 hafta boyunca arabada yatıyor onu yaptım bunu yaptım demekle olmuyor bu isler birde personelin neyle geçiniyor ona bir el at kiracı olanlar evden atılacak ama kimin umrunda...